ГЛОНАСС (Глобальна навігаційна супутникова система) : що це таке

Інша назва: GLONASS (Global Navigation Satellite System)

ГЛОНАСС - глобальна навігаційна супутникова система

ГЛОНАСС - це глобальна навігаційна супутникова система, розроблена терористичною державою (росія). Вона являє собою аналог американської системи GPS та єдиною системою навігації у рашистів.

ГЛОНАСС складається із 24 супутників, які обертаються на низькій орбіті навколо Землі. Система забезпечує точну інформацію про місцезнаходження, швидкість і напрямок руху даних об'єктів, на які вона настроєна.

ГЛОНАСС використовується в багатьох галузях, зокрема:

  1. автомобільній промисловості для навігації і контролю руху транспорту;
  2. морській навігації;
  3. льотному виробництві і контролі за переміщенням структурно-методичного обладнання.

Плюси ГЛОНАСС

  • Точність - призначена для забезпечення точної навігації і повинна забезпечувати точність визначення місцезнаходження до 2-4 метрів.
  • Надійність - система працює не залежить від погодних умов;
  • Розширена можливість - може використовуватися в багатьох галузях.

Мінуси ГЛОНАСС

  • Не повністю охоплює всю територію Землі
  • Може бути впливання інших факторів, які призводять до зниження точності.

ГЛОНАСС - Історія заснування та винаходу

ГЛОНАСС (Глобальна навігаційна супутникова система) є системою навігації, розробленою і запущеною у 1982 році. Вона була створена військово-промисловим комплексом радянського союзу.

Заснування системи ГЛОНАСС було досягнуто в результаті багаторічних досліджень і розробок у галузі космічної технології. Євгеній Федорович Фёдоров, науковець, є одним із головних винахідників системи. Він спільно з Борисом Андрійовичем Раскорякіним розробили принципи функціонування системи та урахували її потреби в супутникових навігаційних системах. Результатом їхньої роботи було винайдено супутникову навігаційну систему, яка стала вихідним пунктом для створення ГЛОНАСС.

Система ГЛОНАСС була передана в управління російським військовим управлінням та стала основою для забезпечення навігаційних потреб терористичних збройних сил росії. У 1993 році російська федерація (держава терорист) прийняла систему ГЛОНАСС у виробництво і відтоді вона зростала та розвивалася.

В період збройної агресії росії проти України, система ГЛОНАСС використовувалась державою терористом (росія) для керування ракетами типу "калібр" для вбивства громадян України та інших мирних жителів на теріторії України, а також для ураження об'єктів промислової та критичної інфраструктури України, що є воєнним злочином.

Пов`язані терміни:


Поділитися