Приклад пошуку: iphone 15 або samsung m54
Poco M6 Pro 5G Cover

GSMhub

  • 6.79"

    1080 x 2460 пікселів (~396 ppi щільність)

  • 50 MP, f/1.8, Широкоформатна, PDAF

  • 64GB 4GB RAM
    128GB 6GB RAM
    UFS 2.2

  • Li-Po 5000 mAh, Вбудована

Xiaomi Poco M6 Pro 5G характеристики

Оцінка
Поділитися

Корпус Корпус

Висота (мм)
168.6
Ширина (мм)
76.3
Товшина (мм)
8.2
Вага (г)
199
Кольори
Power Black
Forest Green

Дисплей Дисплей

Діагональ екрану (дюйм)
6.79
Тип екрану
IPS LCD, 90Hz, 550 nits
Розширення
1080 x 2460 пікселів (~396 ppi щільність)
Захист
Corning Gorilla Glass

Вихід на ринок Вихід на ринок

Рік випуску
2023
Ціна на старті продажів
150 $
Ринки країн
Україна
Весь світ

Мережа Мережа

2G Діапазон
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2
3G Діапазон
HSDPA 850 / 900 / 2100
Технологія
GSM / HSPA / LTE / 5G
4G Діапазон
1, 3, 5, 8, 40, 41
5G Діапазон
1, 3, 5, 8, 28, 40, 78 SA/NSA
Швидкість
HSPA, LTE, 5G

Платформа Платформа

ОС
Android 13, MIUI 14
Чіпсет
Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 (4 nm)
CPU
Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A78 & 6x Cortex-A55)
GPU
Adreno 613

Пам'ять Пам'ять

Слот для картки
microSDXC (використовує спільний слот для SIM-карти)
Вбудована
64GB 4GB RAM
128GB 6GB RAM
UFS 2.2
ОЗП
4GB RAM
6GB RAM

Камера (Головна) Камера (Головна)

Перша камера
50 MP, f/1.8, Широкоформатна, PDAF
Друга камера
2 MP, f/2.4, Далекофокусна
Відео
1080p@30fps
Особливості
Світлодіодний спалах, HDR
Третя камера
main-fourth

Звук Звук

Зовнішній динамік
Так
3.5mm порт
Ні, 24-bit/192kHz audio

Камера (Селфі) Камера (Селфі)

Перша селфі
8 MP, f/2.0, Широкоформатна, 1.12µm
Відео селфі
1080p@30fps
Особливості селфі
HDR
Друга селфі

Батарея Батарея

Тип
Li-Po 5000 mAh, Вбудована
Зарядка
18W wired, PD
Ємність
5000 mAh

Загальні Загальні

WLAN
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, двосмуговий
Bluetooth
5.3, A2DP, LE
GPS
GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
NFC
Unspecified
USB
USB Type-C

Бренд та модель Бренд та модель

Серія пристрою
Альтернативні назви

Коментарі

Xiaomi Poco M6 Pro 5G огляд : Xiaomi Poco M6 Pro – хороший процесор та велика батарея для бабусі чи роботи.

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 23 січня 2024
Час читання: 7 хвилин

1 Загальна інформація

Poco – бренд, який колись був незрозумілим для нас, бо ми вже мали Xiaomi, а тут ще один бренд, який нібито зможе захопити ринок девайсами, що дешевші, але не гірші. Всі ми знаємо, що смартфони бренду Poco це той самий Xiaomi, але трохи в іншій обгортці. Xiaomi Poco M6 Pro – не є виключенням. Він дуже схожий на Redmi 12, як візуально так і за своїм набором характеристик. Погано це чи добре – вирішувати тільки вам, але тут все одно є про що поговорити. У Xiaomi Poco M6 Pro огляд буде наповнений плюсами і мінусами, що є нормально для бюджетного сегменту. Тож будьте готові до того, що, можливо ви зміните свою думку про цей смартфон після того, як прочитаєте все, що буде далі.

2 Дизайн та зовнішній вигляд

Почнемо з дизайну цього по-справжньому дешевого смартфону. Так, вартість смартфону низька, але на вигляд цього не скажеш. Образу можна помітити на задній панелі, усім відомий прямокутним чорного кольору, який, зазвичай, є тільки у смартфонів Poco. Саме він і виділяє їх серед інших. Як на мене – в кожного бренду повинна бути подібна особливість, яка буде говорити про те, що це той чи інший бренд. Це завжди додає впізнаваності, а на мою думку це великий плюс.

 

Спереду в нас великий яскравий дисплей. Навколо екрану маємо невеликі рамки. Мене здивувала товщина рамки, враховуючи, що це дуже бюджетний смартфон. Фронтальна камера доволі акуратно врізана в дисплей, що зараз вже є нормою.

 

Що стосується захисних характеристик та матеріалів корпусу, то тут рамка з пластику, задня панель скляна, а спереду дисплей захищено доволі старим, але непоганим склом Corning Gorilla Glass. Також тут є невеличкий захист від вологи за рівнем IP53 – можливо це вбереже смартфон від бризок, або під час дощу.

 

Мінусом в плані дизайну я б назвав відсутність великого вибору кольорів. Ви вже знаєте, що для мене важливо, щоб кожен користувач міг для себе обрати саме той колір, що йому буде подобатись протягом тривалого часу, але тут маємо всього 2 кольори. Чорний – для тих, хто хоче щось стримане і бірюзовий для тих, хто хоче хоч трохи виділитися серед іншої маси смартфонів. Також ми всі розуміємо, що ви завжди можете обрати для себе будь-які чохли для Xiaomi Poco M6 Pro в будь-якій кількості. Тоді ви точно зможете бути задоволені виглядом свого смартфона, а також виділитись серед інших користувачів.

 

3 Розпакування

Poco також поки що тримається і кладе зарядку до своїх смартфонів:

  • Смартфон
  • Блок живлення
  • Кабель для зарядки
  • Інструкція
  • Чохол

 

4 Тести характеристик

Глянемо, які ж у Xiaomi Poco M6 Pro характеристики:

  • Екран – 6.79” IPS, 1080x2460 (396ppi), 90 Гц
    (Дивлячись на те, що це бюджетний смартфон, тут доволі непоганий дисплей із достатньою яскравістю у 550 ніт)
  • Процесор – Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 (4 нм)
    (Для цього класу смартфону потужності достатньо на 2 роки користування)
  • Пам’ять – 4/6/8 GB RAM (LPDDR4X) та 64/128/256 GB ROM
    (Обʼєму та швидкості памʼяті повинно вистачити середньому користувачу)
  • Батарея – 5000 мАг та зарядка на 18 Вт (0 – 25% за 30 хвилин)
    (Батареї точно вистачить кожному на цілий день, а от швидкість зарядки розчаровує)

 

Камери:

  1. Основна – 50 МП
  2. Телефото – 2 МП
  3. Фронтальна – 8 МП

5 Залізо, продуктивність

Пропоную поговорити про одну з найважливіших частин кожного смартфона – залізо. Думаю, що мало хто насправді зараз цікавиться тим, що ж там є всередині смартфона. В наш час це вже майже нікому не потрібно, бо зараз просто важливо, щоб смартфон добре виглядав, та виконував свої базові функції. Та з часом трапляється така річ – зависають деякі додатки, або зовсім відсутня їх підтримка.

 

Саме для того, щоб такого не було і потрібно хоч трохи розумітися на тому, що ви купляєте. У Xiaomi Poco M6 Pro зовсім новий для нас процесор, який є серцем цього девайсу і це Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2. Він побудований на 4-нанометровому техпроцесі, що говорить про його енергоефективність. Також ми з вами можемо побачити, що процесор прекрасно справляється із тротлінг тестом протягом перших 15 хвилин і це вже хороший показник, бо він зберігає при цьому 92% своєї максимальної потужності.

 

Також потрібно додати, що тут цілих 3 варіанті набору оперативної та постійної памʼяті на вибір і це ще один плюс. Оперативна памʼять тут типу LPDDR4X, що є плюсом для такого бюджетного пристрою, бо швидкості та обʼєму тут вистачить для 2-3 років користування смартфоном без підлагувань.

 

Якщо говорити щось про автономність, то тут все просто – велика батарея, якої точно вистачить на день звичайного користування месенджерами, браузером та зйомкою фото або відео. Зарядка у вас займе більше двох годин, якщо потрібно зарядити смартфон від 0 до 100% і це прикро, бо зараз вже дуже рідко можна зустріти смартфон із такою повільною зарядкою у 18 Вт. А от саме зарядний пристрій є у комплекті зі смартфоном і його потужність складає 22,5 Вт, хоча й не зовсім зрозуміло для чого. Можливо компанія просто не виготовляє менш потужні зарядні блоки в наш час.

 

6 Камера, фото, відео

Ну і тепер потрібно сказати кілька слів про камеру, яка зараз є невідʼємною частиною кожного смартфона і також важливим атрибутом більшості користувачів. Загалом у Xiaomi Poco M6 Pro фото вдень непогані, але їм не вистачає чіткості. Для мене це було дивно, бо тут встановлено сенсор на 50 МП, але це ніяк не заважає робити розмиті фото із такою малою кількістю збережених деталей.

 

Якщо говорити про фото вночі, то тут все зовсім погано, і це скоріш за все проблема того, що світлочутливість сенсора на дуже низькому рівні і йому просто недостатньо світла для того, щоб побачити все, що повинно бути на фото. Мені здалося що це також є проблемою при зйомці вдень, але я теж можу помилятись і, можливо, розмиті фото виправлять із подальшими оновленнями в майбутньому.

 

Відео частина тут не може нічим похизуватись, звичайно, бо в цьому сегменті не варто розраховувати на щось, що може вас здивувати. Цей смартфон створений не для того, щоб знімати кліпи, трейлері фільмів, або якийсь цікавий контент на фронтальну або основну камеру. Звісно оптичної стабілізації відео також немає. Максимально можлива якість зйомки відео тут 1080р та 30 кадрів на секунду як на основну, так і на фронтальну камери.

 

 

 

 

7 Переваги і недоліки

Переваги:

  • Дисплей із частотою 90 Гц;
  • Велика батарея;
  • Підтримка карти памʼяті;
  • Новий достатньо потужний процесор;
  • Зарядка в комплекті на 22,5 Вт.

Недоліки:

  • Віртуальний датчик наближення;
  • Старе покоління захисного скла;
  • Дуже повільна зарядка.

8 Висновок

Буду відвертим і скажу одразу, що я не розумію, для чого тут у назві смартфону написано «Pro», бо тут зовсім немає нічого для професіоналів, але маркетологи для того і існують, щоб звичайні користувачі купували смартфон, навіть якщо вони не отримають того, що їм насправді потрібно. Загалом це бюджетний смартфон із непоганим дисплеєм, великою батареєю та потужним (для свого класу) процесором, а ще великим запасом швидкої оперативної памʼяті. З недоліків я би виділив трохи застарілий дизайн, який ми бачимо вже протягом багатьох поколінь смартфонів Poco, дуже повільну для 2024-го року зарядку і камеру, яка знімає так, нібито зараз 2015-й рік. Якщо ж вам важлива автономність, бо це може бути девайсом для месенджерів та дзвінків по роботі, тоді ви будете задоволені. Сподіваюсь, що у Xiaomi Poco M6 Pro відгуки будуть справедливими відносно його характеристик та ціни, яку за нього просять.

Читайте ще

Xiaomi Poco M6 Pro 5G чохли

Xiaomi Poco M6 Pro 5G відгуки

Усього відгуків 0

Додати відгук

Додати коментар

Додати відповідь на коментар