Корпус
Дисплей
Вихід на ринок
Бренд та модель
Мережа
Платформа
Пам'ять
Камера (Головна)
Звук
Камера (Селфі)
Батарея
Загальні
Коментарі
Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 06 жовтня 2023
Час читання: 6 хвилин
1 Загальна інформація
Памʼятаєте, колись дуже відому, компанію HTC? Зараз будемо із вами дивитись, що ж вони випускають через багато років після того часу, коли вони створювали дійсно якісні смартфони флагманського рівня. Сьогодні подивимось із вами на HTC Desire 22 Pro – смартфон, який може вам допомогти зануритись у метавсесвіт Viverse. Якщо ви про це ще не чули, то раджу прочитати, що ж там таке готую для нас HTC. Ну а тепер пропоную подивитись, що ж там такого компанія підготувала для нас у свій новинці.
2 Переваги і недоліки
Почнемо із переваг:
Недоліки:
3 Дизайн та зовнішній вигляд
Перше, на що зазвичай дивляться користувачі, це дизайн смартфону. У компанії HTC про це забули, напевно. Те, що ми бачимо було круто та популярно декілька років тому, бо навіть у середньому сегменті вже немає такого підборіддя у 2023 році.
Із хороших моментів можна сказати, що телефон має закруглені грані і дуже комфортно лежить в руці. Блок камер ззаду обʼєднує в собі 3 модулі та майже не виступаю з-за корпусу і це добре. На перший погляд може здатися, що задня кришка має деяку текстуровану поверхню, але це просто малюнок на гладкому пластику, який додає самобутності цьому девайсу.
Що стосується вибору кольорів, то тут у такої компанії як HTC не вистачило фантазії, на мою думку. Випускати смартфон, який повʼязаний із неосяжним метавсесвітом, усього лиш у 2 кольорах – це помилка. При цьому кольори нібито обрали для того, щоб розділити дівчат та хлопчиків і все. Якщо ж вам не подобаються ці кольори, а я думаю, що кожен хоче чогось незвичайного, то ви можете просто обрати для себе чохли для HTC Desire 22 Pro і потім насолоджуватись виглядом свого смартфону ще довгий час.
4 Розпакування
HTC вирішила, що потрібно теж боротися за екологію, тому комплект такий:
5 Тести характеристик
Глянемо, які ж у HTC Desire 22 Pro характеристики:
Камери:
6 Залізо, продуктивність
Тепер потрібно розглянути цей пристрій зсередини і зрозуміти, що ж він може насправді. А справа в тому, що він може небагато, бо серцем пристрою встановили Snapdragon 695 5G. Це непоганий процесор середнього класу, якого повинно бути достатньо середньому користувачу.
Якщо говорити про використання смартфону в іграх та синтетичних тестах, то тут все неоднозначно. Так, тут відсутня проблема перегріву, а отже і проблема тротлінгу процесора. Ви можете побачити як смартфон добре справляється із тротлінг тестом протягом години, тримаючи продуктивність на рівні 87% в середньому. Це все добре, але все ж таки, якщо не забувати про те, що цей смартфон це – квиток до метавсесвіту Viverse, як заявляє HTC, то було б ще й гарно, якщо б продуктивності девайсу вистачало на ігри.
Та з іграми тут все трохи інакше. Звісно ви можете запустити та пограти в будь-яку гру, навіть найвимогливішу, але питання в тому, на яких саме налаштуваннях графіки ви це зможете зробити. Нижче ви можете побачити приклади комфортних fps для гри у деякі сучасні мобільні ігри, а далі вже самі можете думати, чи достатньо вам цього, чи ні.
7 Камера, фото, відео
Ну і завершимо у HTC Desire 22 Pro огляд тим, що подивимось на можливості камер цього метавсесвітного спортсмена. Одразу нагадаю, що колись давно HTC робила неймовірні камери у своїх флагманських моделях смартфонів і була однією з перших, хто створила можливість робити фото з 3D ефектом схожим на сучасне Боке.
Зараз можна сказати, що у HTC Desire 22 Pro фото можливості не такі, як були колись у девайсах HTC, але все ж таки це можна назвати хорошим рівнем зйомки. Вдень тут майже немає проблем – фото яскраві, чіткі та насичені. Якщо ж дивитися на іншу, так звану «темну» сторону цього всього, то можна побачити, що при недостатньому освітлені, або просто у темних ділянках на фото обʼєкти стають розмитими.
Що стосується відео, то тут можна сказати лише про те, що HTC максимально обмежила своїх потенційних покупців у цьому. У 2023 році обмежувати якість відеозйомки лише 1080р 30 fps – не круто. Потрібно памʼятати, що це не якийсь там ультрабюджетний девайс за 100 долларів. Це пристрій з середнього сегменту.
Про фронтальну камеру тут можна мало що сказати. Вона тут є, робить непогані селфі із достатньо яскравими кольорами та хорошою чіткістю деталей на фото, а також вона теж обмежена зйомкою відео у 1080р 30 fps.
8 Висновок
Думаю, що потрібно підсумувати все те, що вище я написав про цей «квиток до метавсесвіту Viverse». У HTC Desire 22 Pro огляд вийшов обʼємним завдяки тому, що тут справді є про що поговорити та замислитись над купівлею цього девайсу, якщо ви хочете згадати 2010-й рік, коли флагмани від HTC були крутими. Насправді тут все непогано – маємо безпровідну зарядку, непоганий процесор, великий акумулятор, захист на рівні IP67 та пропуск до метавсесвіту від HTC.
З іншої сторони тут дисплей із доволі невисоким рівнем яскравості, повільна зарядка, велика вага, а також незрозумілі обмеження зйомки відео, які HTC навряд чи виправить у оновленні. Тож на мою думку у HTC Desire 22 Pro відгуки будуть різні, бо комусь він сподобається, а комусь ні, як і кожен смартфон, але я буду чекати на те, що хтось з вас його купить та буде дійсно задоволений протягом тривалого часу.
Усього відгуків 0