Автор:
Андрій Ко
Опубліковано: 20 грудня 2022
Час читання: 4 хвилини
1
Загальна інформація
Nord 2T поставляється з таким же плавним 6,43-дюймовим 90-Гц AMOLED-дисплеєм FHD+, що і Nord 2. Він підтримує HDR10+, щоб проведений час у таких додатках, як Amazon Prime Video, Hulu та YouTube, був більш яскравим. Смартфон гарно продемонстрував себе під час тестів.
2
Дизайн та зовнішній вигляд
Шорстке сіре покриття тильної панелі OnePlus Nord 2T нагадує перші смартфони OnePlus, але все ж таки не настільки чіпке. Можна припустити, що виробник таким чином хотів догодити фанатам, повернувши один із елементів старих добрих часів. Перевага матової спинки очевидна: на відміну від скла OnePlus Nord 2, на ньому не видно відбитків пальців та розводів. Однак кольорів є два, тому й для тих, хто полюбляє глянець, знайдеться цікава пропозиція.
3
Розпакування
До комплекту OnePlus Nord 2T входить: силіконовий чохол, скріпка, наклейка та документація, зарядний блок на 80W, кабель.
4
Тести характеристик
• Тест приймання сигналу показав, що OnePlus Nord 2T нічим не поступається топовим моделям.
• Wi-Fi 6 також підтримується, швидкість приблизно як у конкурентів, але приймання повільніше передачі. У той же час показники є стабільними.
• Гранична похибка GPS на вулиці становить 1 метр, що вважається дуже добрим результатом. Навігаційний приймач підтримує безліч супутникових систем, зокрема SBAS.
• Швидкість відповіді дисплею доволі непоганий й екран чудово підходить для активних ігор.
• Смартфон OnePlus може сильно нагріватися за тривалого навантаження, що негативно впливає на продуктивність.
5
Залізо, продуктивність
Спочатку можна вирішити, що OnePlus Nord 2T має новий чіпсет, проте за фактом встановлений MediaTek Dimensity 1300 абсолютно за всіма параметрами відповідає попередньому Dimensity 1200.
6
Камера, фото, відео
У порівнянні з попередньою моделлю камера майже не зазнала змін: об'єктив для макрозйомки відсутній, а основний фотосенсор з оптичною стабілізацією має роздільну здатність 50 мегапікселів. Проте певні зміни все ж таки є - діафрагма оптики стала більш відкритою, за рахунок чого світлочутливість стала дійсно кращою. Світла на знімках справді достатньо, а при переключенні на режим HDR світу інколи буває навіть забагато. Щодо чіткості - то зображення не ідеальні й насправді враховуючи стрімкий розвиток технологій, хотілося б побачити більш яскраву та чітку картинку.
Аналізуючи нічну зйомку, можна відзначити, що яскравість і деталізація краще, ніж у попередника, однак до топових смартфонів Nord 2T не дотягує. Коли стемніє, варто переходити в режим Nightscape і вмикати плавну оптичну стабілізацію зображення для ще яскравіших, чіткіших і яскравіших знімків при слабкому освітленні. Ця функція забезпечує додаткове прискорення завдяки чаклунству штучного інтелекту та чіпсету Dimensity 1300.
Ультра-ширококутна камера дійсно непогана, однак знову ж таки, серед собі подібних вона точно не краща.
Зйомка відео підтримується з роздільною здатністю 4K при частоті 30 к/с. Переключення між камерами під час зйомки відео не підтримується. Автофокус спрацьовує точно, але інколи із затримкою, тому для тих, хто чекає від смартфону неймовірної якості відео, він не дуже підійде.
Фронтальна 32-МП камера доволі хороша. Знімки виходять чіткі й на деяких фото навіть волосся виглядає досить деталізовано.
7
Переваги і недоліки
Переваги:
• OnePlus підтримує всі сучасні та актуальні стандарти мобільних мереж, включаючи 5G SA. Список підтримуваних діапазонів 4G досить широкий, саме тому смартфон можна брати з собою за кордон, не боячись того, що ви будете позбавлені можливості виходу в інтернет.
• Щодо графічної продуктивності варто зазначити, що Nord 2T істотно перевершує попередника за рахунок нової графіки Mali-G77 MP9 і навіть серед інших суперників він часто стає лідером за результатами бенчмарків.
• Швидкість вбудованого накопичувача UFS 3.1 у тестах висока - програми запускаються швидко й файли відкриваються миттєво.
Недоліки:
• Особливості топових смартфонів – такі як вологозахист та бездротова зарядка – відсутні, як і аудіо роз'єм зі слотом microSD.
• Порт USB Type-C розміщений на нижній межі корпусу та підтримує лише застарілий протокол USB 2.0. Однак, Nord 2T підтримує NFC та Bluetooth 5.2.
• Досить непродумано розташований мікрофон: отвір під нього знаходиться біля лотка SIM, з іншого боку якого є отвір для вилучення заглушки. При його використанні варто бути вкрай уважним, щоб випадково не переплутати отвори при зміні SIM-карток і не пошкодити мікрофон.
• Розмовний динамік спотворює звук на максимальній гучності та трохи приглушує голос. Якість мікрофону є далекою від ідеальної: голос звучить недостатньо чітко та зрозуміло. Режим гучного зв'язку краще щодо якості звуку, але чутливість мікрофона не ідеальна, він не вловлює голос якщо говорити тихо.
• Підсвічування екрана мерехтить із частотою 193.1 Гц. Така частота є відносно малою. Тому мерехтіння екрана може мати деякий негативний вплив на самопочуття, особливо при тривалому використанні пристрою.
8
Висновок
OnePlus Nord 2T - доволі непоганий смартфон, який є “золотою серединою” для вітчизняного споживача, якщо співставляти ціну та якість товару. Порівнюючи цей смартфон із його попередником, можна відзначити, що в ньому покращилась якість нічної зйомки, а чіпсет пропонує приріст графічної продуктивності. Смартфон має адекватну продуктивність, автономність, вдалий дизайн та високу швидкість