Найкращі додатки для вашого складного смартфону

Автор: Анастасія Тарасова
Опубліковано : 29 січня 2024
Час читання : 7 хвилин

Оцінка
Найкращі додатки для вашого складного смартфону

Зміст

Якщо ви шукаєте новий смартфон, замість традиційної моделі з одним екраном розгляньте можливість вибору одного з кращих складних телефонів, таких як Samsung Galaxy Z Fold 5 або Google Pixel Fold. Хоча складний форм-фактор коштує дорожче, він стає все більш затребуваним. Однак, вам надається не один, а два екрани, а при використанні складного книжкового стилю ви отримуєте великий дисплей, наближений до розмірів планшета.

Чи існують програми, здатні ефективно використовувати цей додатковий простір? Звичайно, але в основному це помітні імена, з якими ви вже знайомі. В даний час це наші улюблені моделі, і, звичайно ж, всі вони на базі Android, в той час як ми очікуємо на випуск складного iPhone, який, можливо, ніколи не з'явиться.

Notion

Одним із привабливих аспектів Notion є його здатність надавати вам чисте полотно, яке ви можете використовувати на свій розсуд. Цей підхід зберігається, коли програма відкрита на складному екрані смартфона, і якщо ви використовуєте стілус для вибору та написання тексту прямо на дисплеї, це стає ще зручнішим.

Screenshot of Notion app

Панель навігації, що спливає, розташована зліва при альбомній або портретній орієнтації, ідеально підходить для переходу між сторінками та іншими елементами програми. Коли ви на сторінках, у вас є багато місця для роботи. Таким чином, у Notion ви дійсно можете виконувати завдання в русі.

Gmail

Не дивно, що Google веде шлях, демонструючи іншим розробникам, як використовувати складний форм-фактор. Gmail — чудовий приклад: програма розпізнає використання його на складному дисплеї та розділяє екран, відображаючи список розмов ліворуч та повідомлення праворуч.

Screenshot of Gmail app

Це суттєве покращення при перегляді електронної пошти у русі – ви відчуваєте, що можете досягти більшого, використовуючи додатковий простір. Той самий макет зберігається при пошуку в повідомленнях і автоматично активується при налаштуванні відеодзвінків через компонент Google Meet у програмі.

Feedly

Небагато програм також ефективно використовують великий екран, як Feedly: якщо ви ще не знайомі з цим додатком, воно є потужною програмою для читання RSS з безліччю функцій, які допомагають вам залишатися в курсі всього, що відбувається в мережі.

Screenshot of Feedly app

Feedly на складному телефоні повністю максимізує використання простору: зліва розташована панель навігації, що спливає, а читання статей на великому екрані приносить задоволення. Якщо вашою метою є постійне відстеження всього цікавого в інтернеті, Feedly – ваш найкращий інструмент.

Outlook

Подібно до Gmail, Outlook від Microsoft підлаштовується під використання доступного місця на складному телефоні, перемикаючись на двопанельний режим для вашої електронної пошти. Це дозволяє читати окремі повідомлення, не втрачаючи свого місця в списку листування. Незалежно від того, що ви хочете зробити зі своїми повідомленнями - архівувати або позначити їх у вибране - тепер це набагато зручніше.

Screenshot of Outlook app

Ви також можете швидко переміщатися між папками "Відсортовані" та "Інші", а також легко перемикатися між різними розділами програми при необхідності. На жаль, календарна частина Outlook поки не оптимізована таким чином, але вона продовжить розширюватися, щоб найкраще використовувати доступний простір і забезпечувати більш зручний огляд ваших зустрічей.

OneDrive

OneDrive, друга програма Microsoft у списку, надає рішення для керування та маніпулювання файлами в дорозі. Розміщуючи панель навігації та файли на екрані, програма дозволяє вам ефективно виконувати роботу, будь то позначка файлів для видалення або їх сортування за відповідними папками.

Screenshot of OneDrive app

Це особливо зручно для тих, хто вже вклався в OneDrive та екосистему Microsoft загалом. Водночас у вас буде доступ до всього хмарного сховища в одному інтерфейсі. Ви легко перейдіть до нещодавно відкритих файлів, даних, якими ви поділилися, а також до фотографій і відео.

YouTube

Безумовно, YouTube не є новим додатком, але на доладному екрані він проявляє себе виключно. У ландшафтному режимі, коли екран трохи складається, відео відтворюється у верхній половині, а елементи управління відтворенням знаходяться в нижній половині. Це значно полегшує управління чергою відео з мінімальною кількістю натискань.

Screenshot of YouTube app

Навіть якщо ви маєте власний портативний відеоплеєр, YouTube готовий адаптуватися до нього, показуючи рекомендовані відео в каруселі праворуч, яку можна прокручувати окремо, навіть якщо екран повністю плоский і приховує елементи керування відтворенням.

Split Screen

Split Screen - це інноваційна програма, розроблена з урахуванням особливостей складаних смартфонів, з метою максимального покращення багатозадачності та оптимізації використання великих дисплеїв.

Использование приложений в режиме Split View на Mac - Служба поддержки  Apple (RU)

Ця програма надає унікальну можливість одночасного використання двох програм на різних половинах екрану. Тепер користувачі можуть ефективно виконувати два завдання одночасно, не перемикаючись між програмами. Наприклад, можна переглядати електронну пошту на одній половині екрана, а на іншій – працювати з текстовим редактором або переглядати веб-сторінки.

Інтерфейс Split Screen інтуїтивно зрозумілий та легкий у використанні. Користувачі можуть легко вибирати дві програми для відображення на різних частинах екрана, а також регулювати ширину кожної половини. Це дозволяє адаптувати поділ екрана під конкретні потреби та переваги користувача.

Evernote

Evernote – ваш персональний блокнот на високотехнологічних складних смартфонах, де інтелект та зручність зустрічаються в одному додатку. Ця багатофункціональна записна книжка дозволяє організовувати та керувати вашими думками, нотатками, зображеннями та списками, адаптуючись до можливостей збільшених дисплеїв.

Best Note Taking App - Organize Your Notes with Evernote

Evernote на доладних смартфонах надає унікальні можливості багатозадачності. Завдяки оптимізованому інтерфейсу, ви можете одночасно переглядати нотатки та створювати нові записи, використовуючи розділений екран. Це робить процес організації вашої інформації більш ефективним та інтуїтивно зрозумілим.

Великі екрани складних пристроїв дозволяють Evernote надати комфортніший досвід редагування та форматування нотаток. Ви можете легко змінювати структуру тексту, додавати зображення та створювати списки, не обмежуючись маленьким простором. Це особливо корисно при роботі з докладними та об'ємними нотатками.

Fitbit

Fitbit – додаток для відстеження фізичної активності та підтримки здорового способу життя, ідеально адаптований під складні смартфони. Ця програма надає всебічний інструментарій для моніторингу фізичної форми, сну, дієти та інших аспектів вашого здоров'я.

Однією з ключових рис Fitbit для складних смартфонів є оптимізований інтерфейс, який максимально ефективно використовує великі екрани пристроїв. На головному екрані надається велика інформація про кількість кроків, пройдену відстань, спалені калорії, а також про ваш серцевий ритм і рівень активності. Графіки та діаграми відображаються яскраво та чітко, забезпечуючи легкість сприйняття даних.

The Fitbit app is getting a streamlined new look this fall - The Verge

Додаток Fitbit також інтегрується з датчиками вашого пристрою, дозволяючи точніше відстежувати вашу активність. Оптимізований для доладних смартфонів інтерфейс дозволяє легко переглядати щоденні, тижневі та місячні звіти, а також стежити за своїми досягненнями в режимі реального часу.

Open Camera

Open Camera - це потужна програма для фотографії, яка надає користувачеві великі можливості та контроль над камерою свого складного смартфона. З різноманітними налаштуваннями та функціями, воно покликане задовольнити навіть найвибагливіших користувачів, які бажають отримати професійні знімки на великих та зручних дисплеях.

Приложения в Google Play – Open Camera

Однією з ключових функцій Open Camera є можливість налаштування параметрів зйомки. Користувач може регулювати баланс білого, експозицію, фокусну відстань та багато інших параметрів, забезпечуючи повний контроль над фотографічним процесом. Це особливо зручно на складних смартфонах, де великі екрани забезпечують чудовий огляд та керування налаштуваннями.

Додаток також надає можливість використовувати різні режими зйомки, такі як HDR, панорама, нічна зйомка та інші. Це дозволяє користувачам адаптувати свої фотографії до різних умов освітлення та створювати якісні зображення навіть у складних сценаріях.

Flipboard

Flipboard надає унікальний досвід у читанні новин та статей на збільшених екранах. Програма адаптована для використання на складних пристроях, підтримуючи їх функціональні можливості та надаючи зручний інтерфейс для комфортного сприйняття інформації.

Однією із ключових особливостей Flipboard для складних смартфонів є ефективне використання простору. Завдяки більшому екрану, користувачі можуть насолоджуватися більшими та яскравими зображеннями, роблячи процес прочитання більш приємним і візуально привабливим.

Home - Flipboard

Унікальна можливість Flipboard – створення персоналізованих журналів з темами, що цікавлять користувача. Це дозволяє кожному користувачеві налаштувати свій потік новин та статей, що відображає їх переваги та інтереси. Завдяки складаному екрану перегляд персоналізованих журналів стає ще більш захоплюючим і зручним.

 


Поділитися статтею

Коментарі

Більше корисних статей

Яку модель Samsung Galaxy S24 варто купити?

Опубліковано: 20 лютого 2024
Час читання: 6 хвилин

Який телефон Google Pixel варто купити?

Опубліковано: 12 лютого 2024
Час читання: 9 хвилин

Останні огляди

Додати коментар

Додати відповідь на коментар