ТОП-10 кнопкових телефонів 2023

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано : 21 травня 2023
Час читання : 10 хвилин

Оцінка
2.5
ТОП-10 кнопкових телефонів 2023

Зміст

Критерії вибору кнопкових телефонів

2023 рік приніс нам багато нових технологій і інновацій, але не всі користувачі бажають віддавати перевагу смартфонам з сенсорними екранами. Добре, що на ринку все ще є великий вибір кнопкових телефонів, які пропонують зручність, надійність і довгу автономність. Ми зібрали кілька критеріїв можуть бути корисними для врахування, при виборі кнопкового телефону:

 1. Функціональність: Перевірте, які функції доступні на телефоні, чи підтримує він необхідні функції, такі як камера, FM-радіо, Bluetooth або відтворення музики.
 2. Дизайн і зручність: Виберіть телефон, який зручно лежить у ваших руках і має зрозумілий інтерфейс, а також подобається особисто вам.
 3. Батарея: Переконайтеся, що телефон має потужну батарею, щоб ви могли користуватися ним тривалий час без необхідності часто заряджати.
 4. Якість зв'язку: Важливо, щоб телефон мав стабільний зв'язок і гарну якість звуку під час розмов, а також підтримував сучасні стандарти звʼязку.
 5. Міцність: Врахуйте стійкість до падінь і вологи, особливо якщо ви плануєте використовувати його в екстремальних умовах.
 6. Ціна: Встановіть бюджет і знайдіть телефон, який відповідає вашим потребам і доступний за прийнятною ціною.

Загалом, вибір кнопкового телефону залежить від вашого власного стилю життя, потреб і вподобань. Зверніть увагу на ці критерії, щоб знайти телефон, який найкраще відповідає вашим потребам.

Найкращі кнопкові телефони 2023 року

Думаю, ви памʼятаєте часи, коли Nokia була одним з лідерів на ринку мобільних телефонів. Час плине, та зараз це вже не та Nokia, що була 20 років тому, але вони все ще створюють хороші кнопкові телефони. На ринку, окрім Nokia, тепер багато інших виробників кнопкових телефонів, які показують новинки кожного року, і зараз ви побачите, що вони можуть.

Ми склали наш ТОП рейтинг з таких телефонів:

1. Sigma mobile Comfort 50 Optima Type-C

самий популярний, а також надійний і зручний кнопочний телефон. Компактний дизайн і 2,4" кольоровий дисплей забезпечують комфортне використання. Роз'єм Type-C дозволяє швидко заряджати телефон. Вбудована потужна батарея забезпечує тривалу автономність. Підтримка Dual SIM дозволяє використовувати дві SIM-карти одночасно. Можливість прослуховування музики за допомогою FM-радіо та навушників. Основні переваги: компактний дизайн, яскравий дисплей, швидке заряджання, потужна батарея, підтримка Dual SIM, вбудоване FM-радіо.

2. Nokia 2660 Flip

стильний кнопковий телефон з фліп-дизайном. Компактний та зручний у використанні має 1,8" дисплей та простий інтерфейс. Вбудована камера для фотографій. Підтримка FM-радіо. Надійна батарея для тривалої автономної роботи. Переваги: стильний дизайн, компактність, зручність у використанні, яскравий дисплей, простий інтерфейс. Недоліки: відсутність продвинутих функцій, обмежені можливості камери, відсутність сучасних технологій зв'язку.

 

3. Nokia 8210 4G

оновлена версія класичного телефону, який був популярний у 2000-х роках, але тепер він з підтримкою 4G. Завдяки тому, що він має компактний розмір і сучасний дизайн, цей телефон є ідеальним варіантом для тих, хто шукає простоту в поєднанні з передовими можливостями зв'язку.

 

Переваги:

 1. Підтримка 4G - швидке підключення до Інтернету для швидкого завантаження даних і використання онлайн-сервісів.
 2. Компактність і портативність - зручний розмір, який легко поміщається в кишені або сумочці.
 3. Довга автономність - забезпечує тривалий час роботи без необхідності постійного заряджання.

Недоліки:

 1. Обмежені можливості - на відміну від сучасних смартфонів, Nokia 8210 4G не має такого широкого функціоналу і не підтримує багато сучасних додатків і сервісів.
 2. Обмежений дисплей - має невеликий монохромний дисплей, що обмежує можливості відображення інформації.

Загалом, Nokia 8210 4G є привабливим вибором для тих, хто цінує простоту і надійність, але не потребує розширених функцій і функцій сучасних смартфонів.

4. CAT B40

міцний і надійний кнопочний телефон, створений для роботи в екстремальних умовах. Він пропонує високу стійкість до води, пилу і падінь, забезпечуючи надійну комунікацію в будь-яких ситуаціях.

 

Переваги:

 • Міцність і стійкість - відповідає вимогам військових стандартів MIL-STD-810G, витримує воду, пил, падіння і високі температури.
 • Довга автономність - потужна батарея забезпечує тривалий час роботи без необхідності постійного заряджання.
 • Сильний сигнал - має потужний антенний приймач, що забезпечує стабільний зв'язок навіть у віддалених і поганих умовах покриття.

Недоліки:

 • Відсутність сучасних функцій – відсутній сенсорний екран, операційної системи або доступу до додатків, що обмежує його функціонал.
 • Обмежені можливості фотографування - оснащений лише простою камерою низького розширення, що не задовольняє вимогам фотографічного досвіду.

Загалом, CAT B40 - це надійний і міцний телефон для тих, хто працює або відпочиває в екстремальних умовах, залишається сам на сам з природою і потребує надійного зв'язку без зайвих функцій сучасних смартфонів.

5. Nomi i1880

стильний кнопковий телефон з компактним дизайном і функціоналом для повсякденного використання. Цей телефон пропонує простоту в управлінні і основні функції, що роблять його ідеальним варіантом для тих, хто шукає простоту в комунікації.

 

Переваги:

 1. Компактний дизайн - зручний для тримання і легко поміщається в кишені або сумці.
 2. Довга автономність - міцна батарея забезпечує тривалий час роботи без необхідності постійного заряджання.
 3. Простота використання - інтуїтивний і зрозумілий інтерфейс дозволяє легко користуватись меню та використовувати основні функції.

Недоліки:

 1. Відсутність додаткових функцій - телефон не має сенсорного екрану, фотокамери або доступу до додаткових додатків, обмежуючи його функціонал.
 2. Відсутність широкого діапазону підключень - не підтримує Wi-Fi, NFC або сучасні мережі зв'язку, такі як 4G.

Загалом, Nomi i1880 - це простий і надійний телефон для тих, хто цінує простоту в комунікації і шукає надійний засіб для зв'язку без зайвих функцій, якими зазвичай наділений смартфон.

6. Sigma mobile X-style 31 Power Type-C

потужний кнопочний телефон з рядом вражаючих функцій і довгим часом роботи. Цей телефон поєднує надійну конструкцію зі сучасними можливостями, роблячи його ідеальним супутником для активного способу життя.

 

Переваги:

 • Велика ємність батареї - потужний акумулятор забезпечує тривалий час роботи без необхідності в частому заряджанні.
 • Функція Power Bank – за допомогою центральної кнопки вмикається функція, яка дає можливість використати телефон як powerbank.
 • Оптимізований для простоти використання - великі кнопки, зручна клавіатура і зрозумілий інтерфейс роблять його придатним для користувачів будь-якого віку.

Недоліки:

 • Відсутність сенсорного екрану - відсутність тачскріну обмежує функціональні можливості телефону, такі як використання додатків або перегляд медіа.
 • Відсутність підтримки сучасних мереж - не підтримує 4G, що обмежує швидкість передачі даних.

В цілому, Sigma mobile X-style 31 Power Type-C - це надійний телефон з потужним акумулятором і крутою функцією павербанку, що може стати в нагоді будь-кому.

7. TCL 3189 Dual SIM

стильний і функціональний кнопковий телефон з підтримкою двох SIM-карт, що забезпечує зручність використання. Цей телефон вражає своїми можливостями та ергономічним дизайном, створеним з урахуванням потреб сучасних користувачів. Також він має додатковий захист, який потрібен тим, хто буває в екстремальних умовах дуже часто.

 

Переваги:

 1. Підтримка двох SIM-карт - можливість використовувати дві SIM-карти одночасно для розширення комунікаційних можливостей і зручного переключення між операторами.
 2. Зручність використання - компактний розмір і легкий вага роблять його зручним для носіння, а комфортна клавіатура сприяє зручному введенню тексту і набору номерів.
 3. Функціональність - вбудований FM-радіоприймач і підтримка MP3-плеєра дозволяють насолоджуватися музикою, а функція Bluetooth дозволяє бездротово обмінюватися даними з іншими пристроями.
 4. Захист від води та пилу на рівні IP68 – буде корисно для тих, хто дуже часто знаходиться в екстремальних умовах, та переймається через те, що може «втопити» свій телефон.

Недоліки:

 1. Відсутність сенсорного екрану - телефон не має сенсорного дисплея, що обмежує його можливості у використанні додатків та перегляді мультимедійного контенту.

TCL 3189 Dual SIM - це функціональний і зручний телефон з підтримкою двох SIM-карт, який задовольнить потреби користувачів, шукаючих зручну комунікацію і основні функції без зайвих складнощів.

8. Nomi i2840

стильний кнопковий телефон з функціями, які задовольнять основні потреби користувачів. Цей компактний і легкий телефон привертає увагу своїм сучасним дизайном та надійною конструкцією.

 

Переваги:

 • Компактність і портативність - маленький розмір і легка вага роблять його ідеальним для носіння в кишені або сумці.
 • Зручне використання - простий і зрозумілий інтерфейс зробить використання телефону максимально комфортним, а зручна клавіатура дозволить швидко набирати повідомлення і номери.

Недоліки:

 • Відсутність сенсорного екрану - телефон не має сенсорного дисплея, що обмежує можливості використання додатків та перегляду веб-сторінок.
 • Відсутність підтримки швидкого Інтернету - відсутність підтримки 4G обмежує швидкість передачі даних.

Nomi i2840 - це простий і надійний кнопковий телефон, який підходить для тих, хто шукає простість в комунікації та основних функціях без зайвих складнощів.

9. AGM M6

міцний та витривалий телефон, призначений для активного використання в умовах екстремальних умов. Цей пристрій вражає своєю надійністю та високою стійкістю до впливу води, пилу та ударів.

 

Переваги:

 1. Тверда конструкція - AGM M6 має міцний корпус, який відповідає вимогам водонепроникності, пиловологозахисту та стандартам витривалості.
 2. Великий дисплей – 2.4-дюймовий IPS-екран забезпечує чітке і яскраве відображення зображень та тексту.
 3. Захист від води, пилу та падінь на високому рівні багатьох стандартів - IP69K, IP68, MIL-STD-810G.

Недоліки:

 1. Відсутність сучасних функцій - AGM M6 може бути обмежений у функціональності порівняно зі смартфонами більш високого класу.

AGM M6 - це ідеальний вибір для тих, хто потребує надійного та витривалого телефону для активного способу життя або роботи в екстремальних умовах.

10. Nomi i189

стильний і функціональний телефон, який пропонує багато можливостей за доступну ціну. Завдяки своїй компактності і потужному апаратному забезпеченню, він стане надійним помічником у повсякденних справах.

 

Переваги:

 • Компактний дизайн - Nomi i189 має зручні розміри, що робить його легким утримувати і використовувати однією рукою.
 • Bluetooth – дає можливість передавати дані, можливо знадобиться для того, щоб завантажити музику на телефон для подальшого прослуховування.
 • Має слот для карток памʼяті, що стане в нагоді, бо вбудованої памʼяті – дуже мало.

Недоліки:

 • Обмежена пам'ять - Nomi i189 має обмежений обсяг вбудованої пам'яті, що може обмежити кількість додатків і медіафайлів, які можна зберегти без використання зовнішньої пам'яті.
 • Погана камера – камера 0,8 МП, що дуже мало, навіть для телефону такого класу.

Nomi i189 - це чудовий вибір для тих, хто шукає доступний і надійний телефон з функціональними можливостями. Він пропонує важливі функції і функціонал, не перевищуючи бюджетний діапазон.

Як підібрати ідеальний кнопковий телефон?

Підбір ідеального кнопкового телефону може бути завданням, яке варто ретельно розглянути. Ось декілька критеріїв, що допоможуть вам знайти той, який найкраще підходить:

 • Функціональність: Визначте, які функції вам потрібні. Чи ви хочете, щоб телефон мав камеру, FM-радіо, підтримку Bluetooth або інші спеціальні можливості?
 • Дизайн і розмір: Виберіть телефон з комфортними розмірами та дизайном, який вам подобається. Важливо також враховувати його зручність у використанні.
 • Батарея: Зверніть увагу на потужність батареї. Бажано, щоб вона забезпечувала тривалу роботу без необхідності постійного заряджання.
 • Зв'язок: Переконайтеся, що телефон має стабільний зв'язок і якісний звук під час розмов.
 • Міцність: Якщо ви активна людина або використовуєте телефон у важких умовах, зверніть увагу на його стійкість до падінь, пилу та вологи.
 • Ціна: Встановіть бюджет і знайдіть телефон, який відповідає вашим потребам і може бути прийнятним з точки зору ціни.

Узгоджуючи свої вимоги з цими критеріями, ви зможете знайти ідеальний кнопковий телефон, який відповідає вашим потребам і вимогам.

Як доглядати за кнопковим телефоном?

Догляд за кнопковим телефоном може бути простим і ефективним, щоб забезпечити його тривалий та безперебійний роботу. Ось кілька порад:

 1. Чистота: Регулярно очищуйте телефон від пилу, бруду та відбитків пальців. Використовуйте м'яку тканину або спеціальні серветки для очищення екрану і корпусу.
 2. Зарядка: Дотримуйтесь рекомендацій виробника щодо зарядки. Використовуйте оригінальний зарядний пристрій і не перевантажуйте батарею, не дозволяйте їй повністю розряджатися.
 3. Зберігання: Підтримуйте телефон в сухому та безпечному місці. Уникайте падінь, ударів та контакту з вологою.
 4. Клавіатура: Бережно оберігайте клавіші від подряпин і пошкоджень. Уникайте натискання клавіш з сильним тиском.
 5. Оновлення: Періодично перевіряйте наявність оновлень програмного забезпечення виробника. Вони можуть включати важливі виправлення та покращення.
 6. Захист від пошкоджень: Розгляньте використання захисних чохлів або кейсів, що допоможуть зберегти телефон від пошкоджень при падінні.
 7. Регулярно перевіряйте стан батареї та зарядку. Якщо виявляється будь-яка несправність або незвичайна робота, зверніться до сервісного центру виробника.

Ці прості поради допоможуть вам доглядати за кнопковим телефоном і зберегти його у хорошому стані на тривалий період часу.


Поділитися статтею

Коментарі

Більше корисних статей

ШІ-моделі мають улюблені числа — бо «вважають себе людьми»

Опубліковано: 19 червня 2024
Час читання: 6 хвилин

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди

Додати коментар

Додати відповідь на коментар