ТОП планшетів в Україні: який краще купити в 2023 році

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано : 11 серпня 2023
Час читання : 14 хвилин

Оцінка
5
ТОП планшетів в Україні: який краще купити в 2023 році

Зміст

Топ 5 бюджетних планшетів 2023

Lenovo Tab M10 Plus

Lenovo Tab M10 Plus – це чудовий бюджетний планшетний компʼютер з великим дисплеєм 10,6 дюйма, потужним процесором Qualcomm Snapdragon 680 і довговічною батареєю. Розмір та діагональ дисплея

Lenovo Tab M10 Plus має 10,6-дюймовий IPS дисплей з роздільною здатністю 2000x1200 пікселів. Дисплей має хорошу яскравість і контрастність, а також зручну для очей температуру кольору.

Продуктивність та процесор

Lenovo Tab M10 Plus оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 680, який забезпечує достатню продуктивність для більшості завдань, таких як перегляд відео, веб-серфінг, робота з документами та соцмережами.

Операційна система

Lenovo Tab M10 Plus працює на операційній системі Android 12. Android 12 – це сучасна операційна система з зручним і інтуїтивним інтерфейсом, на якій побудована більшість пристроїв у 2023 році.

Постійна та оперативна памʼять

Lenovo Tab M10 Plus має 128 ГБ постійної памʼяті і 4 ГБ оперативної памʼяті. Це достатньо для зберігання великої кількості даних і запуску декількох додатків одночасно.

Автономність та батарея

Lenovo Tab M10 Plus має 7500 мАг батарею, яка забезпечує до 10 годин автономної роботи. Це достатньо для повного дня роботи від одного заряду.

Камери

Lenovo Tab M10 Plus має 8-мегапіксельну задню камеру і 8-мегапіксельну фронтальну камеру. Камери достатньо хороші для ведення відеоконференцій і зйомки фото на пам'ять.

Дизайн та матеріали корпусу

Lenovo Tab M10 Plus має тонкий і легкий корпус з металевим каркасом. Планшет приємний на дотик і не ковзає в руках.

Можливості звʼязку

Lenovo Tab M10 Plus має Wi-Fi, Bluetooth і порт USB-C. Це достатньо для підключення планшета до Інтернету, інших пристроїв і зарядки.

В цілому, Lenovo Tab M10 Plus – це чудовий бюджетний планшет з хорошими характеристиками, продуктивністю і дизайном. Ця модель для широкого спектру завдань, від перегляду відео та веб-серфінгу до роботи з документами та соцмережами яких потребують користувачі у 2023 році.

Samsung Galaxy Tab A8

Розмір та діагональ дисплея

Samsung Galaxy Tab A8 має 10,5-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1920 x 1200 пікселів. Дисплей має хорошу роздільну здатність і яскравість, а також непогані кути огляду. Він також захищений шаром скла Corning Gorilla Glass 3.

Продуктивність та процесор

Samsung Galaxy Tab A8 працює на чотириядерному процесорі Unisoc Tiger T618. Цей процесор здатний обробляти більшість щоденних завдань, таких як веб-перегляд, потокове відео та малювання.

Операційна система

Samsung Galaxy Tab A8 працює на операційній системі Android 11.

Постійна та оперативна памʼять

Samsung Galaxy Tab A8 поставляється з 32 ГБ внутрішньої памʼяті та 3 ГБ оперативної памʼяті. Це достатньо памʼяті для більшості користувачів, але є також варіанти 64 ГБ/4 ГБ і 128 ГБ/4 ГБ. Памʼять можна розширити до 1 ТБ за допомогою карти microSD.

Автономність та батарея

Samsung Galaxy Tab A8 має ємність акумулятора 7040 мАг. Це забезпечує тривалу автономну роботу, до 15 годин безперервного відтворення відео, що є одним з кращих показників у 2023 році.

Камери

Samsung Galaxy Tab A8 має 8-мегапіксельну основну камеру та 5-мегапіксельну фронтальну камеру. Основна камера хороша для зйомки фотографій у хороших умовах освітлення. Фронтальна камера хороша для відеодзвінків і селфі.

Дизайн та матеріали корпусу

Samsung Galaxy Tab A8 має стильний і сучасний дизайн. Він виготовлений з пластику і металу, і доступний у двох кольорах: сірому і чорному. Планшет тонкий і легкий, що робить його легким для перенесення.

Можливості звʼязку

Samsung Galaxy Tab A8 має Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0 та порт USB-C. Він також має 3,5-мм гніздо для навушників.

Загалом, Samsung Galaxy Tab A8 – це чудовий бюджетний вибір для тих, хто шукає доступний планшет з хорошими характеристиками у 2023 році. Він має великий дисплей, потужний процесор, довговічний акумулятор, хороші камери та стильний дизайн.

Amazon Fire HD 10

Розмір та діагональ дисплея

Amazon Fire HD 10 має 10,1-дюймовий IPS дисплей з роздільною здатністю 1920 x 1200 пікселів. Дисплей яскравий, і має непогані кути огляду. Він також захищений склом Corning Gorilla Glass 3 – бюджетний та перевірений часом варіант захисту дисплею.

Продуктивність та процесор

Amazon Fire HD 10 працює на восьмиядерному процесорі MediaTek Helio P60T. Цей процесор здатний обробляти більшість щоденних завдань, таких як веб-перегляд, потокове відео та гра в нескладні ігри.

Операційна система

Amazon Fire HD 10 працює на операційній системі Fire OS 8.3 на базі Android 9. Fire OS – це проста у використанні операційна система, якою легко користуватись. Вона також має ряд функцій, які призначені для планшетів, таких як режим розділеного екрану та режим для дітей.

Постійна та оперативна памʼять

Amazon Fire HD 10 поставляється з 32 ГБ внутрішньої пам’яті та 3 ГБ оперативної пам’яті. Це достатньо пам’яті для більшості користувачів, але є також варіанти 64 ГБ/3 ГБ і 128 ГБ/4 ГБ. Пам’ять можна розширити до 1 ТБ за допомогою карти microSD.

Автономність та батарея

Amazon Fire HD 10 має батарею 6300 мАг. Ця батарея здатна забезпечити до 12 годин відтворення відео на одному заряді.

Камери

Amazon Fire HD 10 має 5-мегапіксельну задню камеру та 2-мегапіксельну фронтальну камеру. Задня камера хороша для зйомки фотографій у хороших умовах освітлення. Фронтальна камера хороша для відеодзвінків і селфі.

Дизайн та матеріали корпусу

Amazon Fire HD 10 має стильний і сучасний дизайн. Він виготовлений з пластику і металу, і доступний у двох кольорах: чорному і зеленому. Планшет тонкий і легкий, що робить його легким для перенесення.

Можливості звʼязку

Amazon Fire HD 10 має Wi-Fi, Bluetooth 5.0 та порт USB-C. Він також має 3,5-мм гніздо для навушників, якщо воно ще потрібно у 2023 році.

Xiaomi Pad 5

Розмір та діагональ дисплея

Xiaomi Pad 5 має 11-дюймовий IPS дисплей з роздільною здатністю 2560 x 1600 пікселів та підтримкою частоти 120 Гц, що вже стає стандартом у 2023 році. Дисплей яскравий і чіткий, і має прекрасні кути огляду. Він також захищений шаром Corning Gorilla Glass 5.

Продуктивність та процесор

Xiaomi Pad 5 працює на восьмиядерному процесорі Snapdragon 860. Цей процесор здатний обробляти більшість щоденних завдань, таких як веб-перегляд, потокове відео та гра в ігри.

Операційна система

Xiaomi Pad 5 працює на операційній системі Android 11 з інтерфейсом MIUI 13 для планшетів. MIUI 13 – це проста у використанні операційна система, яку легко використовувати. Вона також має ряд функцій, які призначені для планшетів, таких як режим розділеного екрану, а також підтримку стілуса від Xiaomi, який можна купити окремо.

Постійна та оперативна памʼять

Xiaomi Pad 5 поставляється з 128 ГБ внутрішньої пам’яті та 6 ГБ оперативної пам’яті. Це достатньо пам’яті для більшості користувачів, але є також варіанти 8/256 ГБ.

Автономність та батарея

Xiaomi Pad 5 має батарею 8720 мАг. Ця батарея здатна забезпечити до 15 годин відтворення відео на одному заряді.

Камери

Xiaomi Pad 5 має 13-мегапіксельну задню камеру та 8-мегапіксельну фронтальну камеру. Задня камера хороша для зйомки фотографій у хороших умовах освітлення. Фронтальна камера хороша для відеодзвінків і селфі.

Дизайн та матеріали корпусу

Xiaomi Pad 5 має стильний і сучасний дизайн. Він виготовлений з металу, і доступний у двох кольорах: сірому і чорному. Планшет тонкий і легкий, що робить його легким для перенесення.

Можливості звʼязку

Xiaomi Pad 5 має Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0 та порт USB-C. Він також має 3,5-мм гніздо для навушників.

Huawei MatePad T10s

Розмір та діагональ дисплея

Huawei MatePad T10s має 10,1-дюймовий IPS дисплей з роздільною здатністю 1920 x 1200 пікселів. Дисплей яскравий і чіткий. Він також захищений за допомогою скла Corning Gorilla Glass 3, тому що воно дуже добре себе зарекомендувало не дивлячись на те, що його було створено не у 2023 році.

Продуктивність та процесор

Huawei MatePad T10s працює на чотириядерному процесорі Kirin 710A. Цей процесор здатний обробляти більшість щоденних завдань, таких як веб-перегляд, потокове відео та гра в нескладні ігри.

Операційна система

Huawei MatePad T10s працює на операційній системі HarmonyOS 2.0. HarmonyOS – це проста у використанні операційна система, яку легко навігувати.

Постійна та оперативна памʼять

Huawei MatePad T10s поставляється з 32 ГБ внутрішньої пам’яті та 3 ГБ оперативної пам’яті. Це достатньо пам’яті для більшості користувачів, але є також варіанти 64 ГБ/3 ГБ і 128 ГБ/4 ГБ. Пам’ять можна розширити до 512 ГБ за допомогою карти microSD.

Автономність та батарея

Huawei MatePad T10s має батарею 5100 мАг. Ця батарея здатна забезпечити до 10 годин відтворення відео на одному заряді.

Камери

Huawei MatePad T10s має 5-мегапіксельну задню камеру та 2-мегапіксельну фронтальну камеру. Задня камера хороша для зйомки фотографій у хороших умовах освітлення. Фронтальна камера хороша для відеодзвінків і селфі.

Дизайн та матеріали корпусу

Huawei MatePad T10s має стильний і сучасний дизайн. Він виготовлений з пластику, і доступний у трьох кольорах: синьому, чорному і рожевому. Планшет тонкий і легкий, що робить його легким для перенесення.

Можливості звʼязку

Huawei MatePad T10s має Wi-Fi, Bluetooth 5.1 та порт USB-C. Він також має 3,5-мм гніздо для навушників.

Топ 5 графічних планшетів 2023

Wacom Intuos Pro M

Якість

Wacom Intuos Pro M - це високоякісний графічний планшет, який виготовлений з високоякісних матеріалів та комплектується надійним стілусом. Дисплей має хорошу роздільну здатність і яскравість, а також хороші кути огляду. Панель графічного планшету має плавний відгук, а також має кілька додаткових кнопок, які можна налаштувати під свої потреби.

Функціональність

Wacom Intuos Pro M має широкий спектр функцій, які роблять його ідеальним інструментом для творчих людей. Він має 10-дюймовий дисплей, а також панель перо з високим рівнем чутливості. Планшет сумісний з більшістю популярних програм для малювання, таких як Photoshop, Illustrator та GIMP.

Сумісність

Wacom Intuos Pro M сумісний з більшістю популярних операційних систем, включаючи Windows, Mac OS і Linux. Він також має кілька варіантів підключення, включаючи USB, Bluetooth і Wi-Fi.

Ціна

Wacom Intuos Pro M є не найдорожчим графічним планшетом, який пропонує виняткову якість, функціональність і сумісність. Він коштує близько 500 доларів, що є не дуже високою ціною за такий продукт.

Загалом, Wacom Intuos Pro M - це чудовий вибір для художників-любителів, дизайнерів та інших творчих людей. Він пропонує широкий спектр функцій і можливостей, що робить його хорошим інструментом для творчих людей.

Huion Kamvas Pro 16

Якість

Huion Kamvas Pro 16 - це графічний планшет, який виготовлений з якісних матеріалів та комплектується надійними компонентами. Дисплей має хорошу роздільну здатність і яскравість, а також хороші кути огляду. Панель має плавний і точний відгук, а також має декілька додаткових кнопок.

Функціональність

Huion Kamvas Pro 16 має широкий спектр функцій, які роблять його ідеальним інструментом для творчих людей. Він має 15,6-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів, а також панель перо з високим рівнем чутливості. Планшет сумісний з більшістю популярних програм для малювання, таких як Photoshop, Illustrator та GIMP.

Сумісність

Huion Kamvas Pro 16 сумісний з більшістю популярних операційних систем, включаючи Windows, Mac OS і Linux. Він також має кілька варіантів підключення, включаючи USB, Bluetooth і Wi-Fi.

Ціна

Huion Kamvas Pro 16 є доступним графічним планшетом, який пропонує виняткову якість, функціональність і сумісність. Він коштує близько 700 доларів, що є відмінною ціною за такий продукт.

Загалом, Huion Kamvas Pro 16 - це чудовий вибір для професійних художників, дизайнерів та інших творчих професіоналів. Він пропонує широкий спектр функцій і можливостей, що робить його ідеальним інструментом для творчих людей.

XP-Pen Artist Pro 15.6

Якість

XP-Pen Artist Pro 15.6 - це високоякісний графічний планшет, який виготовлений з високоякісних матеріалів та комплектується надійними компонентами. Дисплей має хорошу роздільну здатність і яскравість, а також хороші кути огляду. Панель має непоганий відгук, а також кілька кнопок, які можна налаштувати під свої потреби.

Функціональність

XP-Pen Artist Pro 15.6 має широкий спектр функцій, які роблять його ідеальним інструментом для творчих людей. Він має 15,6-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів, а також панель перо з високим рівнем чутливості. Планшет сумісний з більшістю популярних програм для малювання, таких як Photoshop, Illustrator та GIMP.

Сумісність

XP-Pen Artist Pro 15.6 сумісний з більшістю популярних операційних систем, включаючи Windows, Mac OS і Linux. Він також має кілька варіантів підключення, включаючи USB, Bluetooth і Wi-Fi.

Ціна

XP-Pen Artist Pro 15.6 є доступним графічним планшетом, який пропонує виняткову якість, функціональність і сумісність. Він коштує близько 500 доларів, що є привабливою ціною за такий продукт.

XP-Pen Artist Pro 15.6 – це чудовий вибір для тих, хто хоче створювати цифрове мистецтво. Він має широкий спектр функцій і можливостей, що робить його ідеальним інструментом для творчих людей.

Wacom Intuos Pro S

Якість

Wacom Intuos Pro S - це високоякісний графічний планшет, який комплектується надійним стілусом для малювання. Дисплей має хорошу роздільну здатність і яскравість, а також хороші кути огляду. Панель має точний відгук, а також є кілька додаткових кнопок, які можна налаштувати під свої потреби.

Функціональність

Wacom Intuos Pro S має широкий спектр функцій, які роблять його ідеальним інструментом для творчих людей. Він має 12,3-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів, а також панель перо з високим рівнем чутливості. Планшет сумісний з більшістю популярних програм для малювання, таких як Photoshop, Illustrator та GIMP.

Сумісність

Wacom Intuos Pro S сумісний з більшістю популярних операційних систем, включаючи Windows, Mac OS і Linux. Він також має кілька варіантів підключення, включаючи USB, Bluetooth і Wi-Fi.

Ціна

Wacom Intuos Pro S це бюджетний графічний планшет, який пропонує виняткову якість, функціональність і сумісність. Він коштує близько 300 доларів, що є супер ціною за такий продукт.

Wacom Intuos Pro S – це чудовий вибір для людей, котрі хочуть створювати мистецтво. Він має широкий спектр функцій і можливостей, що робить його прекрасним інструментом для художників та дизайнерів.

Huion Kamvas Pro 13

Якість

Huion Kamvas Pro 13 - це високоякісний графічний планшет, який виготовлений з високоякісних матеріалів та комплектується надійними компонентами, такими як стілус, кабелі живлення та інше. Дисплей має хорошу роздільну здатність і яскравість, а також хороші кути огляду. Панель графічного планшету має плавний і швидкий відгук, а також кнопки, які можна налаштувати під свої задачі.

Функціональність

Huion Kamvas Pro 13 має широкий спектр функцій, які роблять його ідеальним інструментом для творчих людей. Він має 13,3-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів, а також панель перо з високим рівнем чутливості. Планшет сумісний з більшістю популярних програм для малювання, таких як Photoshop, Illustrator та GIMP.

Сумісність

Huion Kamvas Pro 13 сумісний з більшістю популярних операційних систем, включаючи Windows, Mac OS і Linux. Він також має кілька варіантів підключення, включаючи USB, Bluetooth і Wi-Fi.

Ціна

Huion Kamvas Pro 13 є доступним графічним планшетом, який пропонує виняткову якість, функціональність і сумісність. Він коштує близько 600 доларів, що є кращою ціною за такий продукт.

Загалом, Huion Kamvas Pro 13 - це чудовий вибір для професійних художників, дизайнерів та інших творчих професіоналів. Він пропонує широкий спектр функцій і можливостей, що робить його відмінним інструментом для творчих людей.

Порівняння з іншими типами пристроїв

Планшети – це чудові пристрої для розваг та роботи. Вони мають ряд переваг перед іншими пристроями, такими як ноутбуки та смартфони.

Ось кілька причин, чому ви повинні вибрати планшет у 2023 році:

  • Планшети мають великі дисплеї, що ідеально підходить для перегляду відео, читання книг і гри в ігри.
  • Планшети портативні, що дозволяє вам брати їх із собою куди завгодно.
  • Планшети мають довгий час автономної роботи, що означає, що ви можете використовувати їх протягом усього дня без підзарядки.
  • Планшети доступні за ціною, що робить їх чудовим варіантом для тих, хто має обмежений бюджет.
  • Планшети мають широкий спектр функцій, що робить їх універсальними пристроями, які можна використовувати для різних цілей.

Якщо ви шукаєте пристрій, який можна використовувати для розваг, роботи та навчання, то планшет – це ідеальний вибір для вас. Тому я думаю, що ви зможете обрати один з планшетів які описані в цьому ТОПі.

Якщо ж ви шукаєте сучасний графічний планшет, який можна придбати в Україні, то сподіваюсь, що ви теж знайдете саме той, яким ви будете задоволені, бо топ графічних планшетів повинен вам допомогти із вибором.

Залишайте свою думку та відгуки у коментарях стосовно нашого ТОПу планшетів у 2023 році.


Поділитися статтею

Коментарі

Більше корисних статей

Топ-10 бюджетних смартфонів січня 2024 року

Опубліковано: 05 грудня 2023
Час читання: 6 хвилин

Рейтинг кращих електронних книг в Україні 2023

Опубліковано: 18 серпня 2023
Час читання: 10 хвилин

Як замовити на Алиєкспрес в Україну під час війни

Опубліковано: 29 травня 2023
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди

Додати коментар

Додати відповідь на коментар