Amazfit Helio Ring для спортсменів - анонсовано!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 17 січня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Amazfit — бренд розумних носимих пристроїв, орієнтованих на здоров’я та фітнес, який входить до складу медичної технологічної компанії Zepp Health — анонсував своє перше розумне кільце на поточній виставці CES 2024. Воно називається Amazfit Helio Ring.

Кільце Amazfit Helio Ring розроблено для спортсменів і зосереджено на забезпеченні їм підтримки відновлення, необхідної для покращення їх продуктивності. Amazfit каже, що Helio Ring може «відстежувати повні дані, пов’язані з психічним і фізичним станом користувача, з точністю, можливою лише за допомогою пристрою, який носять на пальці».

Дані, зібрані кільцем Amazfit Helio Ring, стають "активними" за допомогою програми Zepp, яка перетворює їх на інтуїтивно зрозумілу оцінку готовності, щоб допомогти спортсменам визначити, чи варто їм зосередитися на активності чи відновленні.

Amazfit Helio Ring можна носити як окремий пристрій або як додатковий пристрій разом із розумним годинником Amazfit. Якщо це останнє, дані з каблучки та смарт-годинника будуть об’єднані для глибшого аналізу в додатку Zepp.

Helio Ring буде поставлятися з безкоштовною 3-місячною пробною версією Zepp Aura для відпочинку та оздоровлення, щоб допомогти спортсменам краще відновлюватися та працювати. Розумне кільце також матиме звичайний набір функцій для здоров’я та фітнесу, включаючи відстеження сну та моніторинг серцевого ритму. Він також підтримуватиме кілька спортивних режимів і матиме датчик EDA (Electrodermal Activity) для емоційного моніторингу.

Кільце Amazfit Helio Ring виготовлено з приємного на шкіру титанового сплаву та має водонепроникність 10 ATM. Смарт-кільце вийде в двох розмірах - 10 і 12, вагою 3,8 г і 4 г відповідно. Amazfit не розкрив розмір батареї Helio Ring, але сказав, що поточні тести показують, що вона може працювати до п’яти днів на одному заряді.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Ілон Маск замінює людей роботами

Опубліковано: 18 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Ferrari відмовилась від навігації в автомобілях

Опубліковано: 17 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Спрощуємо роботу з браузером: запам’ятайте комбінації цих клавіш

Опубліковано: 15 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Останні огляди