Amazfit Helio Ring для спортсменів - анонсовано!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 17 січня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Amazfit — бренд розумних носимих пристроїв, орієнтованих на здоров’я та фітнес, який входить до складу медичної технологічної компанії Zepp Health — анонсував своє перше розумне кільце на поточній виставці CES 2024. Воно називається Amazfit Helio Ring.

Кільце Amazfit Helio Ring розроблено для спортсменів і зосереджено на забезпеченні їм підтримки відновлення, необхідної для покращення їх продуктивності. Amazfit каже, що Helio Ring може «відстежувати повні дані, пов’язані з психічним і фізичним станом користувача, з точністю, можливою лише за допомогою пристрою, який носять на пальці».

Дані, зібрані кільцем Amazfit Helio Ring, стають "активними" за допомогою програми Zepp, яка перетворює їх на інтуїтивно зрозумілу оцінку готовності, щоб допомогти спортсменам визначити, чи варто їм зосередитися на активності чи відновленні.

Amazfit Helio Ring можна носити як окремий пристрій або як додатковий пристрій разом із розумним годинником Amazfit. Якщо це останнє, дані з каблучки та смарт-годинника будуть об’єднані для глибшого аналізу в додатку Zepp.

Helio Ring буде поставлятися з безкоштовною 3-місячною пробною версією Zepp Aura для відпочинку та оздоровлення, щоб допомогти спортсменам краще відновлюватися та працювати. Розумне кільце також матиме звичайний набір функцій для здоров’я та фітнесу, включаючи відстеження сну та моніторинг серцевого ритму. Він також підтримуватиме кілька спортивних режимів і матиме датчик EDA (Electrodermal Activity) для емоційного моніторингу.

Кільце Amazfit Helio Ring виготовлено з приємного на шкіру титанового сплаву та має водонепроникність 10 ATM. Смарт-кільце вийде в двох розмірах - 10 і 12, вагою 3,8 г і 4 г відповідно. Amazfit не розкрив розмір батареї Helio Ring, але сказав, що поточні тести показують, що вона може працювати до п’яти днів на одному заряді.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Рендери дизайну Samsung Galaxy F15 5G просочилися напередодні запуску в Індії

Опубліковано: 22 лютого 2024
Час читання: 2 хвилини

Наступний iPhone SE вийде у 2025 році з OLED-екраном, від iPhone 14!

Опубліковано: 19 лютого 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Яку модель Samsung Galaxy S24 варто купити?

Опубліковано: 20 лютого 2024
Час читання: 6 хвилин

Який телефон Google Pixel варто купити?

Опубліковано: 12 лютого 2024
Час читання: 9 хвилин

Найкращі додатки для вашого складного смартфону

Опубліковано: 29 січня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди