Apple готується випустити "розумний" аксесуар для дому: що відомо

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 07 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Компанія Apple знову вражає світ інноваційними технологіями. Цього разу йдеться про новий “розумний” аксесуар для дому, який обіцяє змінити наше уявлення про комфорт та зручність. Код, виявлений в бекенді Apple, підтверджує, що компанія дійсно працює над домашнім аксесуаром на додаток до HomePod і Apple TV.

У коді виявлено посилання на пристрій з ідентифікатором HomeAccessory17,1, який відноситься до нової категорії. Ця назва схожа на ідентифікатор ‌HomePod‌ - "AudioAccessory".

Цікаво, що цифри "17,1" у назві можуть вказувати на те, що цей пристрій отримає новий чіп Apple A18, який з'явиться у всіх чотирьох моделях iPhone 16 пізніше цього року.

Завдяки чіпу A18, пристрій HomeAccessory отримає достатню потужність для підтримки функцій Apple Intelligence.

Крім того, код вказує на те, що цей "домашній аксесуар" буде працювати на програмному забезпеченні, що є варіантом tvOS, так само як і HomePod.

Раніше цього року також було виявлено докази розробки Apple операційної системи homeOS, яка б могла стати прошивкою для цього пристрою.

За допомогою програми «Дім» на iPhone можна керувати приладами розумного дому, зокрема світильниками, замками, камерами безпеки та термостатами. Щоб налаштувати домашній центр для аксесуарів HomeKit і Matter, ви можете використовувати HomePod mini, HomePod, Apple TV або iPad.

Наприклад, ви можете налаштувати HomePod mini або HomePod як домашній центр, а також використовувати Apple TV або iPad для цієї мети. Це дозволить вам дистанційно керувати своїми аксесуарами та автоматизувати їх роботу. Не забудьте перевірити, що ваші пристрої мають останні оновлення та відповідні налаштування.

У схожому контексті, код також посилається на дві невипущені моделі Apple TV з ідентифікаторами AppleTV14,4 і AppleTV14,5. Ходять чутки, що оновлений Apple TV може вийти в 2024 році. Очікується, що у вересні Apple представить нові iPhone, iPad та, можливо, інші продукти. Нагадаємо, що розкрито характеристики, ціна та дата виходу Apple iMac M4.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Обсяг продажів нового CMF Phone 1 перевищив 100 000 одиниць за 3 години

Опубліковано: 16 липня 2024
Час читання: 3 хвилини

Німеччина відмовиться від компонентів Huawei і ZTE у своїх мережах 5G

Опубліковано: 15 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Представлений планшет iQOO Pad2 Pro

Опубліковано: 13 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

ШІ-моделі мають улюблені числа — бо «вважають себе людьми»

Опубліковано: 19 червня 2024
Час читання: 6 хвилин

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди