Apple навчила спосіб оновлення вимкнених iPhone в магазинах без розпакування коробок

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 31 березня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Apple збирається впровадити нову систему, яка дасть змогу співробітникам роздрібних магазинів оновлювати програмне забезпечення iPhone перед продажем через бездротову мережу, не виймаючи їх з упаковки. Про це повідомляє видання MacRumors, посилаючись на новий інформаційний бюлетень Power On за авторством відомого інсайдера і кореспондента Bloomberg Марка Гурмана.

Марк Гурман повідомив, що нова запатентована система під кодовою назвою Presto спирається на MagSafe та інші бездротові технології і “трохи нагадує металевий ящик для взуття”.

Presto почне широко поширюватися в США у квітні 2024 року. Apple має намір розмістити цю технологію у всіх роздрібних магазинах США до початку літа.

Гурман уперше повідомив про бездротову систему в жовтні, охарактеризувавши її як “самостійний пристрій у формі планшета”, на який співробітники роздрібного магазину можуть помістити запечатану коробку з iPhone. Система через бездротову мережу вмикає iPhone всередині, оновлює його програмне забезпечення до останньої доступної версії, а потім вимикає.

Apple розробила Presto як спосіб уникнути продажу iPhone у роздрібних магазинах із застарілим ПЗ. Наприклад, серія iPhone 15 поставлялася з iOS 17, але Apple ще до старту продажів смартфонів випустила iOS 17.0.1. Мінорне оновлення було необхідне для усунення проблеми, яка перешкоджала передачі даних зі старого iPhone під час початкового налаштування нового.

Компанія розробила запатентований пристрій, схожий на планшет, на який співробітник магазину може поставити коробки з айфонами. Ця система здатна віддалено увімкнути iPhone, оновити його програмне забезпечення, а потім знову вимкнути без необхідності відкривати упаковку телефону. Очікується, що Apple почне впроваджувати цю технологію у своїх магазинах до кінця року.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Додаток Google Phone незабаром дозволить вам шукати невідомі номери

Опубліковано: 11 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Оновлений додаток Expert Raw для Samsung Galaxy S23 містить автоматичні ND-фільтри

Опубліковано: 10 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Анонс Samsung Galaxy Tab A9 Kids Edition

Опубліковано: 09 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Еволюція смартфонів: від перших моделей до сучасних технологій

Опубліковано: 05 березня 2024
Час читання: 8 хвилин

Правильний спосіб врятувати смартфон після потрапляння води

Опубліковано: 27 лютого 2024
Час читання: 7 хвилин

Яку модель Samsung Galaxy S24 варто купити?

Опубліковано: 20 лютого 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди