Apple Pencil з нескінченною зарядкою – Apple придумала революцію!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 12 червня 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

Декілька днів тому Бюро патентів і товарних знаків США офіційно видало Apple патент, який стосується можливого майбутнього iPad, який міг би підтримувати від однієї до двадцяти чотирьох індуктивних зарядних котушок за дисплеєм iPad для заряджання Apple Pencil під час малювання.

Наприклад, у деяких варіантах патенту електронний пристрій включає в себе екран дисплея та одну або більше індуктивних зарядних котушок, розташованих за екраном дисплея та налаштованих для створення області заряджання, розташованої на зовнішній поверхні екрана дисплея.

Відповідний стилус може включати в себе індуктивну приймальну котушку, яка отримує живлення, коли вона розташована в області заряджання, так що, коли користувач розміщує стилус на екрані дисплея, стилус постійно заряджається під час використання.

У додаткових варіантах патенту електронний пристрій і стилус можуть встановлювати двонаправлений зв’язок через індуктивну схему заряджання, щоб зв’язок здійснювався лише тоді, коли стилус використовується, щоб зменшити споживання енергії.

У деяких варіантах передавальна котушка може використовуватися для живлення інших електронних пристроїв, крім стилуса. Наприклад, годинник із індуктивною зарядкою можна розмістити на дисплеї, і у відповідь iPad може вибірково задіяти відповідні передавальні котушки для індуктивного заряджання годинника.

Годинник, у свою чергу, може спілкуватися з планшетом, щоб повідомити, що зарядка завершена, і у відповідь iPad може вимкнути свою котушку передачі.

РИС. 1 – підтвердження, що патент стосується iPad;

РИС. 2 — спрощений вид у поперечному перерізі iPad і Apple Pencil, показаних на РИС. 1;

РИС. 4-7 ілюструють різні конфігурації індуктивної котушки, які Apple може застосувати, щоб мати можливість заряджати Apple Pencil, малюючи/розмальовуючи на iPad.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

ТОП-6 смарт-годинників за версією експертів

Опубліковано: 27 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Google Pixel 8a розібрали та показали зсередини

Опубліковано: 26 травня 2024
Час читання: 1 хвилина

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди