Apple працює над складаним 7-8" девайсом на 2026-2027 роки!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 07 лютого 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Перший складаний пристрій Apple може з’явитися в 2026 або 2027 роках, згідно з новим звітом з «галузевих джерел» у Кореї. Його внутрішній розмір екрану буде близько 7-8 дюймів, і, за деякими чутками, він може замінити iPad mini в портфоліо Apple.

Однак його специфікації та характеристики ще не визначені. Крім того, Apple тестує нове покоління iPad mini з OLED-екраном, який не мав би особливого сенсу, якщо його швидко припинили випускати, щоб звільнити місце складаним.

Говорячи про це, Apple, як повідомляється, готується представити OLED-екрани для своєї лінійки iPad Pro пізніше цього року. OLED iPad mini з’явиться не раніше наступного року.

Як Samsung Display, так і LG Display нібито надали Apple зразки складних екранних панелей розміром 6" і 7" відповідно. Тепер, схоже, Apple хоче розширити свій перший складний пристрій.

Тим не менш, якщо або коли Apple вирішить це зробити, дуже ймовірно, що вона спочатку розмістить замовлення на панелі у Samsung Display, враховуючи її великий досвід постачання складаних панелей для Samsung Electronics. LG Display, ймовірно, почне масове виробництво складних панелей для Apple через рік після Samsung, якщо Apple піде на стратегію двох постачальників.

Пізніше, імовірно приблизно у 2028 році, Apple також може випустити 20,25-дюймовий складаний продукт під брендом iPad або Mac. Звичайно, розмір 20,25 дюймів стосується внутрішнього складаного екрана.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Рендери дизайну Samsung Galaxy F15 5G просочилися напередодні запуску в Індії

Опубліковано: 22 лютого 2024
Час читання: 2 хвилини

Наступний iPhone SE вийде у 2025 році з OLED-екраном, від iPhone 14!

Опубліковано: 19 лютого 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Яку модель Samsung Galaxy S24 варто купити?

Опубліковано: 20 лютого 2024
Час читання: 6 хвилин

Який телефон Google Pixel варто купити?

Опубліковано: 12 лютого 2024
Час читання: 9 хвилин

Найкращі додатки для вашого складного смартфону

Опубліковано: 29 січня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди