Apple Watch Series 10: контроль артеріального тиску та апное сну!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 08 листопада 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

Життєвий цикл Apple Watch Series 9 пройшов лише кілька тижнів, але в останньому звіті відомого ресурсу детально розглядається лінійка розумних носимих пристроїв Apple з кількома цікавими відкриттями про їх минуле та припущеннями щодо нових функцій відстеження здоров’я, які з’являться в розумних годинниках наступного покоління. Кажуть, що Apple Watch Series 10 забезпечує відстеження артеріального тиску та моніторинг апное уві сні, щоб запропонувати більш повний профіль здоров’я для своїх користувачів.

Apple також сподівається запровадити неінвазивний моніторинг рівня глюкози в крові на своїх майбутніх розумних годинниках для переддіабетичних станів. Показання не будуть медичними, а скоріше зосереджені на відображенні тенденцій рівня цукру в крові користувачів і попередженні, якщо вони входять у стан переддіабету. Повідомляється, що Apple не зацікавлена в медичному обслуговуванні людей з діабетом після хвороби, як згадав інсайдер компанії.

Підхід Apple базуватиметься на короткохвильовій інфрачервоній абсорбційній спектроскопії, яка пропускає світло через шкіру користувача між кровоносними судинами та клітинами, а потім зчитує відбите світло, щоб допомогти розрахувати концентрацію глюкози в крові.

У новому звіті також детально описано деякі ретроспективні моменти перших днів розробки Apple Watch, яка почалася в кінці перебування Стіва Джобса на посаді генерального директора. Як повідомляється, Джобс доручив кільком високопоставленим керівникам розпочати роботу над неінвазивним монітором рівня глюкози в крові. Тоді Apple створила стартап під назвою Avolonte Health, який працював над створенням монітора глюкози в крові для Apple Watch Series 1, хоча ми всі знаємо, що це не зовсім спрацювало.

Компанія Avolonte розташовувалася в невеликій двоповерховій будівлі в Пало-Альто, штат Каліфорнія, лише за 15 хвилин їзди від штаб-квартири Apple, і в ній працювали інженери, консультанти з охорони здоров’я, експерти з медичних приладів і вчені зі сну. Apple також планувала, але зрештою відмовилася від ідеї зробити Apple Watch і Apple Health сумісними з пристроями Android через те, що Apple Watch був драйвером продажів iPhone.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Samsung представила нові моделі смартфонів середнього класу Galaxy M55 і M15

Опубліковано: 18 квітня 2024
Час читання: 3 хвилини

Компанія Crowdfense пропонує винагороду за експлойти “нульового дня”

Опубліковано: 17 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Зв’язок шостого покоління: навіщо він потрібен та коли його чекати

Опубліковано: 16 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Новий тип акумуляторів: ключові плюси й мінуси

Опубліковано: 15 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Еволюція смартфонів: від перших моделей до сучасних технологій

Опубліковано: 05 березня 2024
Час читання: 8 хвилин

Правильний спосіб врятувати смартфон після потрапляння води

Опубліковано: 27 лютого 2024
Час читання: 7 хвилин

Яку модель Samsung Galaxy S24 варто купити?

Опубліковано: 20 лютого 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди