Beats Studio Pro: довгоочікуване оновлення, підтримка персоналізованого просторового звуку та динамічного відстеження голови

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 09 серпня 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

19 липня бренд Beats випустив нову флагманську гарнітуру – Beats Studio Pro. Це перші нові флагманські навушники від Beats з 2017 року. Зовнішній вигляд цієї гарнітури в основному такий же, як і попереднього покоління Studio 3s, але є значні покращення в якості звуку, шумозаглушенні, комфорті тощо. Нова гарнітура також є першою гарнітурою Apple, яка підтримує відтворення аудіо USB-C без втрат, і вона враховує досвід програмного забезпечення користувачів iPhone і Android.

Загальний дизайн навушників розроблений Семюелем Россом, засновником A-COLD-WALL. Зовнішній вигляд продовжує мінімалістичний стиль, а навушники можна складати та зберігати.

Beats повністю оновив акустичну архітектуру Studio Pro, додавши нові 40-міліметрові динаміки для покращеної чіткості та наднизьких спотворень навіть на високій гучності. У порівнянні з Beats Studio3 продуктивність покращена на 80%, що може забезпечити вищу точність звуку. Вбудований цифровий процесор оптимізує кінцеву частотну характеристику для потужного, добре збалансованого звуку з тонкими нюансами в широкому діапазоні вмісту.

Систему активного шумозаглушення на Beats Studio Pro також було оновлено, додано покращений масив мікрофонів і додано режим прозорості. Зовнішні амбушюри також були перероблені, додавши піну з ефектом пам’яті та безшовну шкіру.

Beats Studio Pro підтримує дротове відтворення за допомогою кабелю для навушників 3,5 мм, що входить у комплект. Нові навушники також є першими від Apple, які підтримують відтворення аудіо без втрат через з’єднання USB-C. Під час прослуховування музики через дротове з’єднання USB-C Beats пропонує звукові профілі для різних цілей, наприклад для музики, фільмів і голосових дзвінків/подкастів. Нові навушники мають час автономної роботи до 40 годин (з вимкненим активним шумозаглушенням).

Beats Studio Pro також намагається знайти баланс між двома екосистемами iOS і Android. Вони підтримують деякі власні функції в обох операційних системах, незалежно від системи, існує можливість сполучення одним кліком, синхронізації між пристроями, на яких виконано вхід, і пошуку втрачених навушників. Хоча в навушниках використовується власний фірмовий чіп, а не Apple, Studio Pro також підтримує динамічне відстеження голови та персоналізований просторовий звук, обидва з яких раніше були ексклюзивними для лінійки AirPods.

Beats Studio Pro коштують близько 400 доларів США і будуть доступні 10 серпня.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Samsung представила нові моделі смартфонів середнього класу Galaxy M55 і M15

Опубліковано: 18 квітня 2024
Час читання: 3 хвилини

Компанія Crowdfense пропонує винагороду за експлойти “нульового дня”

Опубліковано: 17 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Зв’язок шостого покоління: навіщо він потрібен та коли його чекати

Опубліковано: 16 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Новий тип акумуляторів: ключові плюси й мінуси

Опубліковано: 15 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Еволюція смартфонів: від перших моделей до сучасних технологій

Опубліковано: 05 березня 2024
Час читання: 8 хвилин

Правильний спосіб врятувати смартфон після потрапляння води

Опубліковано: 27 лютого 2024
Час читання: 7 хвилин

Яку модель Samsung Galaxy S24 варто купити?

Опубліковано: 20 лютого 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди