Beats Studio Pro: довгоочікуване оновлення, підтримка персоналізованого просторового звуку та динамічного відстеження голови

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 09 серпня 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

19 липня бренд Beats випустив нову флагманську гарнітуру – Beats Studio Pro. Це перші нові флагманські навушники від Beats з 2017 року. Зовнішній вигляд цієї гарнітури в основному такий же, як і попереднього покоління Studio 3s, але є значні покращення в якості звуку, шумозаглушенні, комфорті тощо. Нова гарнітура також є першою гарнітурою Apple, яка підтримує відтворення аудіо USB-C без втрат, і вона враховує досвід програмного забезпечення користувачів iPhone і Android.

Загальний дизайн навушників розроблений Семюелем Россом, засновником A-COLD-WALL. Зовнішній вигляд продовжує мінімалістичний стиль, а навушники можна складати та зберігати.

Beats повністю оновив акустичну архітектуру Studio Pro, додавши нові 40-міліметрові динаміки для покращеної чіткості та наднизьких спотворень навіть на високій гучності. У порівнянні з Beats Studio3 продуктивність покращена на 80%, що може забезпечити вищу точність звуку. Вбудований цифровий процесор оптимізує кінцеву частотну характеристику для потужного, добре збалансованого звуку з тонкими нюансами в широкому діапазоні вмісту.

Систему активного шумозаглушення на Beats Studio Pro також було оновлено, додано покращений масив мікрофонів і додано режим прозорості. Зовнішні амбушюри також були перероблені, додавши піну з ефектом пам’яті та безшовну шкіру.

Beats Studio Pro підтримує дротове відтворення за допомогою кабелю для навушників 3,5 мм, що входить у комплект. Нові навушники також є першими від Apple, які підтримують відтворення аудіо без втрат через з’єднання USB-C. Під час прослуховування музики через дротове з’єднання USB-C Beats пропонує звукові профілі для різних цілей, наприклад для музики, фільмів і голосових дзвінків/подкастів. Нові навушники мають час автономної роботи до 40 годин (з вимкненим активним шумозаглушенням).

Beats Studio Pro також намагається знайти баланс між двома екосистемами iOS і Android. Вони підтримують деякі власні функції в обох операційних системах, незалежно від системи, існує можливість сполучення одним кліком, синхронізації між пристроями, на яких виконано вхід, і пошуку втрачених навушників. Хоча в навушниках використовується власний фірмовий чіп, а не Apple, Studio Pro також підтримує динамічне відстеження голови та персоналізований просторовий звук, обидва з яких раніше були ексклюзивними для лінійки AirPods.

Beats Studio Pro коштують близько 400 доларів США і будуть доступні 10 серпня.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Redmi Buds 5 Pro: швидка зарядка, 10 годин роботи і нові алгоритми шумозаглушення!

Опубліковано: 27 листопада 2023
Час читання: 2 хвилини

Honor 100 - перший із Snapdragon 7 Gen 3, а 100 Pro отримав SD8 Gen 2!

Опубліковано: 24 листопада 2023
Час читання: 3 хвилини

Omate Ice Ring - відстеження здоров’я та елегантний дизайн!

Опубліковано: 22 листопада 2023
Час читання: 2 хвилини

Redmi K70 – свіжі рендери та витоки!

Опубліковано: 20 листопада 2023
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Рейтинг кращих електронних книг в Україні 2023

Опубліковано: 18 серпня 2023
Час читання: 10 хвилин

ТОП планшетів в Україні: який краще купити в 2023 році

Опубліковано: 11 серпня 2023
Час читання: 14 хвилин

Як замовити на Алиєкспрес в Україну під час війни

Опубліковано: 29 травня 2023
Час читання: 7 хвилин

Кращий бюджетний смартфон 2023

Опубліковано: 23 травня 2023
Час читання: 11 хвилин

Останні огляди