Більше половини власників не задоволені Google Pixel

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 31 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Дослідження, проведене аналітичною компанією Stocklytics, вказує на серйозні проблеми з лояльністю власників смартфонів Google Pixel. За даними Stocklytics.com, 57% поточних користувачів Google Pixel планують перейти на смартфон іншого бренду. Це значно більше, ніж у власників смартфонів Apple або Samsung, де лише 34% користувачів обох брендів розглядають можливість переходу на інший смартфон.

Що ж спонукає власників Google Pixel розглядати інші бренди? Окрім очевидних факторів, таких як політика соціальних мереж та популярність інших брендів, існують практичні причини, чому деякі користувачі можуть відмовитися від другого раунду з Pixel. Серія смартфонів Pixel відома своїми випадковими та несподіваними програмними помилками, які можуть суттєво вплинути на користувачів. Крім того, проблеми з управлінням теплом та підключенням до мережі також вплинули на деяких користувачів.

Незважаючи на скромне збільшення обсягу поставок смартфонів у США на 8% у порівнянні з минулим роком у четвертому кварталі 2023 року, Google Pixel зазнав серйозної невдачі, втративши значну частину своєї частки ринку. Дослідження, проведене аналітичною компанією Counterpoint Research, підтверджує, що частка ринку Google Pixel у США залишається невеликою. За даними з четвертого кварталу 2023 року, Google Pixel завершили з 2% частки ринку смартфонів у США. Хоча це невелика кількість, Google тепер займає четверте місце серед виробників смартфонів у Північній Америці.

Ця тенденція може бути пов’язана з проблемами, які виникають у власників Google Pixel. Наприклад, випадкові програмні помилки, проблеми з управлінням теплом та підключенням до мережі можуть вплинути на задоволеність користувачів. Щоб зберегти лояльність своїх користувачів, Google повинен продовжувати працювати над вдосконаленням своїх пристроїв та програмного забезпечення. 

Загалом, Google має завдання зберегти лояльність своїх користувачів, особливо в умовах конкуренції з Apple та Samsung. Нехай кожен знайде смартфон, який найкраще відповідає його потребам! 


Поділитися новиною

Більше останніх новин

У Nokia вперше зробили дзвінок із просторовим 3D-аудіо

Опубліковано: 12 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Apple показала, як тестує свої iPhone на водостійкість і міцність

Опубліковано: 10 червня 2024
Час читання: 3 хвилини

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди