CMF by Nothing представляє: Buds Pro, Watch Pro та зарядний пристрій GaN на 65 Вт

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 29 вересня 2023
Час читання: 3 хвилини

Example image

Nothing анонсував перші три продукти свого суббренду CMF, що означає колір, матеріал, обробка. Метою цього суббренду є надання більш доступних продуктів за нижчими цінами порівняно з більш преміальними пропозиціями основного бренду, зберігаючи при цьому увагу компанії до дизайну.

Ці три продукти включають CMF Buds Pro, CMF Watch Pro і зарядний пристрій CMF Power 65W GaN.

CMF Buds Pro пропонують активне шумозаглушення із заявленим зниженням на 45 дБ у широкому діапазоні 5000 Гц. Вони мають найбільшу батарею з усіх аудіопродуктів Nothing і стверджують, що 6,5 години роботи з ANC і 11 годин без ANC. Аудіодрайвери мають можливість регулювання низьких частот у реальному часі.

CMF Buds Pro буде доступний у трьох кольорах: темно-сірому, світло-сірому та помаранчевому. Їх ціна становить $49.

CMF Watch Pro оснащений великим 1,96-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 410x502 і піковою яскравістю понад 600 ніт. Дисплей оновлюється з частотою 58 Гц для більш плавної роботи порівняно з 30 Гц на інших доступних розумних годинниках. Вбудована GPS-навігація забезпечує відстеження місцезнаходження під час бігу, їзди на велосипеді, ходьби та походів. Годинник підтримує величезний список тренувань і видів спорту, які він може відстежувати для користувача.

Годинник також містить монітори пульсу та насичення крові киснем у реальному часі, а також відстеження сну та стресу. І, нарешті, годинник також дозволяє здійснювати та приймати дзвінки з вашого зап’ястка завдяки вбудованому мікрофону та динаміку, а також клавіатурі та списку контактів із покращенням якості викликів за допомогою штучного інтелекту.

CMF Watch Pro буде доступний у двох варіантах обробки: темно-сірий з матовим алюмінієвим покриттям і двома кольорами ремінця: темно-сірий і попелясто-сірий, а також полірований блискучий алюмінієвий сірий металік із яскравим помаранчевим ремінцем. CMF Watch Pro коштує $39. І, нарешті, у нас є зарядний пристрій CMF Power 65W GaN, який має два порти USB-C і один порт USB-A для одночасного заряджання. Як випливає з назви, загальна вихідна потужність обмежена 65 Вт, яку можна надавати в комбінації з 45 Вт і 20 Вт через два порти USB-C, 45 Вт і 18 Вт через порти USB-C1 і USB-A та 15 Вт загалом через USB - порти C2 і USB-A. Зарядний пристрій підтримує більшість основних протоколів заряджання, включаючи PD3.0, QC4.0+/3.0/2.0, SCP, FCP, PPS, AFC, Samsung 9V2A, DCP і Apple 2.4A. Він також сумісний з кабелями, сертифікованими Apple MFI.

Зарядний пристрій CMF Power 65W GaN коштує $39 і буде доступний у темно-сірому кольорі, а помаранчевий — лише в Індії.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

ТОП-6 смарт-годинників за версією експертів

Опубліковано: 27 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Google Pixel 8a розібрали та показали зсередини

Опубліковано: 26 травня 2024
Час читання: 1 хвилина

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди