Copilot від Microsoft тепер доступний у Telegram

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 30 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Microsoft Copilot тепер доступний у Telegram, що робить його ще більш зручним для користувачів, які вже використовують цей месенджер для спілкування та обміну інформацією. Якщо у вас є питання або вам потрібна допомога, не соромтеся звертатися!

Microsoft Copilot у Telegram має кілька переваг порівняно з іншими месенджерами:

 1. Інтеграція з Microsoft Copilot: Ви можете використовувати всі можливості Microsoft Copilot прямо в Telegram. Це означає, що ви можете отримувати допомогу, створювати код, генерувати текст та багато іншого, не залишаючи чат.

 2. Зручність: Telegram є популярним месенджером зі зручним інтерфейсом. Ви можете використовувати його на різних пристроях, включаючи смартфони, планшети та комп’ютери.

 3. Безпека та конфіденційність: Telegram відомий своєю енд-ту-енд шифруванням та іншими заходами безпеки. Ваші повідомлення залишаються конфіденційними.

 4. Боти та інтеграції: Ви можете використовувати ботів, створювати групи та взаємодіяти з іншими користувачами. Також є можливість інтеграції з іншими сервісами.

Загалом, Microsoft Copilot у Telegram - це зручний і потужний інструмент для спілкування та співпраці. Якщо у вас є ще якісь питання, не соромтеся запитувати!

Наразі Copilot для Telegram перебуває в стадії бета-тестування і дозволяє спілкуватися з ШІ-чат-ботом так, ніби ви розмовляєте з другом тет-а-тет. Він також може відповідати на різні запитання, від порад про вибір фільму до підказок, який спортивний матч зараз можна подивитись.

Доступ до бота можна отримати, здійснивши пошук за іменем @CopilotOfficialBot. Він безкоштовний для користувачів Telegram і доступний як на мобільних пристроях, так і на комп’ютері, але для цього потрібен ваш номер телефону.

Для використання Microsoft Copilot у Telegram ви можете виконати наступні кроки:

 1. Завантажте Telegram: Якщо ви ще не маєте Telegram, завантажте його з Google Play (для Android) або App Store (для iOS).

 2. Знайдіть бота Microsoft Copilot: У Telegram ви можете знайти бота, введіть його ім’я у пошуковому полі (наприклад, “Microsoft Copilot”).

 3. Почніть спілкування: Після знаходження бота, натисніть “Start” або введіть команду, щоб розпочати спілкування. Ви можете задавати питання, запитувати допомогу, генерувати код та отримувати відповіді від Microsoft Copilot.

 4. Використовуйте команди: Бот має певний набір команд, які ви можете використовувати. Наприклад:

  • /help: Отримати довідку та список доступних команд.
  • /code: Запитати Microsoft Copilot згенерувати код для вас.
  • /translate: Перекласти текст на іншу мову.
  • Інші команди можуть бути доступні в залежності від налаштувань бота.
 5. Отримуйте відповіді: Після введення команди або запиту, Microsoft Copilot надішле вам відповідь. Ви можете продовжувати спілкування та використовувати бота для різних завдань.

Не соромтеся запитувати більше деталей або допомоги! 


Поділитися новиною

Більше останніх новин

У Nokia вперше зробили дзвінок із просторовим 3D-аудіо

Опубліковано: 12 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Apple показала, як тестує свої iPhone на водостійкість і міцність

Опубліковано: 10 червня 2024
Час читання: 3 хвилини

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди