Деталі про Nothing Phone (2а): що відомо?

Автор: Анастасія Тарасова
Опубліковано: 08 лютого 2024
Час читання: 3 хвилини

Example image

Немає підтвердження про роботу на телефоні 2a, але згідно з інформацією, наданою оновленням спільноти, телефон, можливо, не є повноцінним флагманом.

У свіжому відеоролику від спільноти Nothing був представлений огляд новин, але найбільш важливим моментом стало те, що співзасновник Акіс Евангелідіс глузував з Nothing Phone 2a і підтвердив його назву.

Проєкт отримав кодове ім'я Aerodactyl на честь покемона першого покоління, який нагадує птерозавра. Співзасновник Карл Пей жартував над цим ім'ям у повідомленні на X минулого тижня, маючи на увазі, що Nothing готує спільний телефон із Pokémon.

Без вдавання в технічні деталі, Евангелідіс заявив, що Nothing Phone 2a буде більш орієнтований на "основні потреби користувача", такі як камера і продуктивність, і буде чітким поліпшенням порівняно з Nothing Phone 1. Цікаво, що він не називає це оновленням для Nothing Phone 2, що може мати на увазі, що Phone 2a перебуватиме між Phone 1 і Phone 2, пропонуючи характеристики середнього рівня позаду застарілого Phone 2.

Phone 2a, ймовірно, буде пристроєм середнього класу і не замінить Phone 2, як вказав Роланд Квандт, надійний інформатор, стверджуючи, що Phone 2a матиме дві моделі: 8 ГБ ОЗП та 128 ГБ вбудованої пам'яті, а також 12 ГБ ОЗП та 256 ГБ вбудованої пам'яті, ціною близько 432 долари / 340 фунтів стерлінгів / 660 австралійських доларів.

Це може вплинути на конкуренцію Phone 2a на ринку Android, оскільки флагмани, такі як OnePlus 12 і Samsung Galaxy S24 Ultra, використовують новий чип Snapdragon 8 Gen 3, тоді як флагман Nothing використовує старий Snapdragon 8+ Gen 1, випущений рік тому, що робить його застарілим.

Немає візуальних зображень Phone 2a, але, з огляду на схожість між Phone 1 і Phone 2, припускається, що він матиме фірмовий дизайн Nothing, включно із системою Glyph на задній панелі, як і попередні моделі.

Евангелідіс також розповів про дві сторони спільноти Nothing: одна половина технічно підкована, а інша більш зосереджена на основних функціях смартфона, що може натякати на спарені характеристики Phone 2a.

Джозеф Хортон, технолог компанії Nothing, оголосив про випуск комплекту розробника Glyph для інтерфейсу освітлення на задній панелі Phone і Phone 2, що дає змогу користувачам розробляти додатки та функції з використанням системи освітлення.

Коротше кажучи, майбутні кроки в розвитку смартфонів Nothing, мабуть, будуть зосереджені на двох сегментах спільноти, що може мати на увазі випуск телефонів, які можна налаштовувати, для однієї половини і більш практичних і доступних телефонів для іншої.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Ілон Маск замінює людей роботами

Опубліковано: 18 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Ferrari відмовилась від навігації в автомобілях

Опубліковано: 17 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Спрощуємо роботу з браузером: запам’ятайте комбінації цих клавіш

Опубліковано: 15 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Останні огляди