Деякі функції в смартфонах Samsung стануть платними

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 09 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Сьогодні Samsung Electronics оголосила про поширення функцій Galaxy AI на більшу кількість пристроїв Galaxy завдяки оновленню One UI 6.1. Це оновлення розробили для подальшої популяризації мобільного штучного інтелекту. Починаючи з кінця березня, оновлення буде доступне на серіях Galaxy S23S23 FEFold5Flip5 і Tab S9.

Це означає, що багато користувачів Galaxy тепер зможуть скористатися перевагами функцій Galaxy AI, які покращують спілкування. Наприклад, вони можуть перекладати повідомлення і налаштовувати тон у 13 різних мовах за допомогою функції Chat Assist. Крім того, функція Live Translate дозволяє взаємодіяти в режимі реального часу, забезпечуючи голосовий і текстовий переклад телефонних дзвінків. Також є можливість долучатися до неформальних розмов із місцевими жителями під час подорожей.

Крім цього, розширена інтеграція Galaxy AI в екосистему Galaxy допомагає безперешкодно виконувати повсякденні завдання. Функція Circle to Search від Google дозволяє швидко здійснювати пошук, обводячи об’єкт, що цікавить. Функції організованості, такі як Note Assist і Browsing Assist, сприяють досягненню нового рівня продуктивності.

Samsung робить це безкоштовно до 2026 року, оскільки це стратегічний крок для привернення більшої кількості користувачів до своїх пристроїв Galaxy та популяризації функцій штучного інтелекту. Це може допомогти компанії збільшити свою базу клієнтів, забезпечити більш глибоку інтеграцію з екосистемою Galaxy та збільшити використання своїх послуг і продуктів. Такий підхід може сприяти підвищенню лояльності користувачів і збільшенню прибутку компанії в майбутньому.

Так що, користувачі Galaxy можуть насолоджуватися розширеними можливостями мобільного штучного інтелекту безкоштовно до 2026 року! 

Екосистема Galaxy - це комплексний підхід, який об’єднує різні пристрої та послуги від Samsung. Вона створює зручну і взаємодіючу систему для користувачів, де пристрої можуть співпрацювати між собою та забезпечувати синхронізацію даних. Основні компоненти екосистеми Galaxy включають смартфони, планшети, годинники, навушники, телевізори та інші пристрої, які працюють під управлінням операційної системи One UI. Ця інтегрована система дозволяє користувачам зручно використовувати свої пристрої, обмінюватися даними та отримувати доступ до різноманітних послуг та функцій. 


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Обсяг продажів нового CMF Phone 1 перевищив 100 000 одиниць за 3 години

Опубліковано: 16 липня 2024
Час читання: 3 хвилини

Німеччина відмовиться від компонентів Huawei і ZTE у своїх мережах 5G

Опубліковано: 15 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Представлений планшет iQOO Pad2 Pro

Опубліковано: 13 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

ШІ-моделі мають улюблені числа — бо «вважають себе людьми»

Опубліковано: 19 червня 2024
Час читання: 6 хвилин

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди