Гарнітура змішаної реальності від Sony з двома мікродисплеями 4K OLED!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 15 січня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Sony випустила PS VR2 наприкінці 2022 року для ігор, тепер вона анонсувала гарнітуру змішаної реальності для роботи. Він був створений у співпраці з Siemens і призначений для «творців просторового контенту». Це можна використовувати в чому завгодно: від дизайну продукту до виробництва фільмів.

Гарнітура оснащена двома OLED-мікродисплеями типу 1.3 з роздільною здатністю 4K і покриттям 96% DCI-P3. Вони оснащені процесором Snapdragon XR2+ Gen 2, анонсованим минулого тижня. Система підтримує «розділену візуалізацію», яка розподіляє обчислювальне навантаження між навісним дисплеєм і комп’ютерами для досягнення стабільної частоти кадрів під час рендерингу великих 3D-моделей. Sony обіцяє, що гарнітура може забезпечувати «реалістичне відображення текстур 3D-об’єктів і міміки людських персонажів» у реальному часі.

wSpatial відстеження здійснюється за допомогою шести камер і датчиків, які також забезпечують прозорість відео, дозволяючи гарнітурі змішувати віртуальні об’єкти з реальним світом.

Гарнітура поставляється з двома цікавими контролерами – один виглядає як кільце та дозволяє маніпулювати 3D-об’єктами, інший – точний покажчик, який також допомагає дизайнерам створювати віртуальні об’єкти та керувати ними. Гарнітура буде інтегрована з програмним забезпеченням Siemens NX Immersive Designer.

Sony розробила гарнітуру для тривалого використання, точно збалансувавши її баланс. Передню частину гарнітури також можна повернути, щоб користувачі могли зосередитися на реальному світі, не знімаючи гарнітури.

Нова гарнітура XR від Sony і Siemens буде доступна пізніше цього року. Про ціну поки нічого не повідомляється – деталі будуть оголошені пізніше.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Обсяг продажів нового CMF Phone 1 перевищив 100 000 одиниць за 3 години

Опубліковано: 16 липня 2024
Час читання: 3 хвилини

Німеччина відмовиться від компонентів Huawei і ZTE у своїх мережах 5G

Опубліковано: 15 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Представлений планшет iQOO Pad2 Pro

Опубліковано: 13 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

ШІ-моделі мають улюблені числа — бо «вважають себе людьми»

Опубліковано: 19 червня 2024
Час читання: 6 хвилин

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди