Google, Meta та інші непомітно змінюють політику конфіденційності для навчання ШІ

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 03 липня 2024
Час читання: 3 хвилини

Example image

Так, великі технологічні компанії, такі як Google, Meta та Adobe, дійсно вносять зміни до своєї політики конфіденційності, щоб використовувати дані користувачів для навчання моделей штучного інтелекту (ШІ). Ці зміни часто вносяться непомітно, щоб уникнути негативної реакції користувачів.

Наприклад, Google оновила свою політику конфіденційності, заявивши, що використовуватиме весь загальнодоступний контент в інтернеті для створення своїх інструментів ШІ. Meta також планувала використовувати пости у Facebook та Instagram для навчання ШІ, але відклала ці плани через скарги правозахисних організацій.

Ці зміни викликають занепокоєння щодо конфіденційності та законності таких дій, і Федеральна комісія США з торгівлі (FTC) попередила, що такі дії можуть бути незаконними.

Захистити свою конфіденційність можна кількома способами:

  1. Перегляньте налаштування конфіденційності: Регулярно перевіряйте та оновлюйте налаштування конфіденційності у своїх облікових записах на платформах, які ви використовуєте.

  2. Використовуйте VPN: Віртуальна приватна мережа (VPN) допомагає приховати вашу IP-адресу та забезпечує додатковий рівень захисту під час перегляду інтернету.

  3. Блокуйте трекери: Використовуйте браузери або розширення, які блокують трекери та рекламу, щоб зменшити кількість даних, які збираються про вас.

  4. Будьте обережні з тим, що ви публікуєте: Уникайте публікації особистої інформації в соціальних мережах та інших публічних платформах.

  5. Оновлюйте програмне забезпечення: Регулярно оновлюйте операційну систему та програми, щоб забезпечити захист від нових загроз.

  6. Використовуйте двофакторну аутентифікацію: Це додатковий рівень захисту, який допомагає запобігти несанкціонованому доступу до ваших облікових записів.

  7. Перевіряйте дозволи додатків: Переглядайте дозволи, які ви надаєте додаткам, і обмежуйте доступ до даних, які не є необхідними для їх роботи.

Ці кроки допоможуть вам краще захистити свою конфіденційність в інтернеті.

Є кілька причин, чому деякі компанії можуть не поважати конфіденційність користувачів. Комерційні інтереси: Дані користувачів є цінним ресурсом для компаній, оскільки вони можуть використовувати їх для таргетованої реклами, покращення продуктів та послуг, а також для розробки нових технологій. Конкуренція: У висококонкурентних галузях компанії можуть відчувати тиск використовувати всі доступні ресурси, включаючи дані користувачів, щоб залишатися конкурентоспроможними. Недостатнє регулювання: У деяких країнах або регіонах закони про конфіденційність можуть бути недостатньо суворими або неефективно застосовуватися, що дозволяє компаніям діяти без належного контролю. Технологічні можливості: З розвитком технологій збір та аналіз великих обсягів даних стає все простішим і дешевшим, що спонукає компанії використовувати ці можливості. Непрозорість: Деякі компанії можуть навмисно робити свою політику конфіденційності складною для розуміння, щоб користувачі не усвідомлювали, як їхні дані використовуються. Відсутність усвідомлення: Іноді компанії можуть не повністю усвідомлювати важливість конфіденційності або не мати достатніх ресурсів для забезпечення належного захисту даних.

Це складне питання, і важливо, щоб користувачі були обізнані про свої права та активно захищали свою конфіденційність.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Обсяг продажів нового CMF Phone 1 перевищив 100 000 одиниць за 3 години

Опубліковано: 16 липня 2024
Час читання: 3 хвилини

Німеччина відмовиться від компонентів Huawei і ZTE у своїх мережах 5G

Опубліковано: 15 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Представлений планшет iQOO Pad2 Pro

Опубліковано: 13 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

ШІ-моделі мають улюблені числа — бо «вважають себе людьми»

Опубліковано: 19 червня 2024
Час читання: 6 хвилин

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди