Google підтвердила серйозну уразливість у системі безпеки Samsung Galaxy

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 06 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Безпека є одним із найважливіших аспектів сучасних технологій через зростаючі ризики в інтернеті. Нещодавня проблема з безпекою в системі Samsung Galaxy, яка виникла в тій самій області, де раніше було виявлено вразливість у Google Pixel, змусила Samsung працювати цілодобово, щоб усунути недоліки. Важливо, щоб користувачі Samsung Galaxy якнайшвидше оновили свої пристрої, особливо якщо вони вже встановили червневий патч, у якому було виявлено вразливість.

Google займається виявленням уразливостей на пристроях інших брендів з кількох причин. По-перше, це сприяє загальній безпеці Інтернету. Якщо Google виявляє уразливість, вона може сповістити виробника, щоб виправити її, і таким чином захистити користувачів. По-друге, це також допомагає Google вдосконалювати свої власні продукти, включаючи смартфони Pixel. Виявлення уразливостей на пристроях інших брендів допомагає підвищити загальний рівень безпеки в екосистемі мобільних пристроїв. 

Google виявила серйозну проблему в системі безпеки Samsung Galaxy, яка спочатку була виявлена на смартфонах Pixel. Ця уразливість також впливає на телефони Samsung. Компанія Samsung працює над виправленням цього недоліку, і важливо, щоб користувачі Samsung Galaxy якнайшвидше оновили свої пристрої, якщо вони вже встановили червневий патч, де була виявлена ця уразливість. Заходи безпеки, такі як встановлення оновлень, можуть допомогти захистити ваш пристрій Galaxy.

Згідно з публікаціями розробників Samsung, патч, що вийде в липні цього року, виправить кілька найбільш критичних проблем безпеки на пристроях Samsung. Однак робота над оновленням ще не завершена, тому Samsung закликає користувачів вжити заходів для забезпечення безпеки своїх пристроїв, поки ці проблеми не будуть повністю усунені.

Ці проблеми пов’язані з базовою версією Android, тому Pixel стали першими телефонами, на яких було зафіксовано подібні порушення безпеки. Раніше вважалося, що ці проблеми не торкнуться інших брендів, але тепер стало відомо, що вони зачіпають також інші пристрої, включаючи Samsung. Компанія працює цілодобово, щоб усунути якомога більше вразливостей у наступних патчах безпеки.

На жаль, технології в цілому, тобто пристрої, для функціонування яких потрібне програмне забезпечення, можуть бути атаковані зовнішніми суб’єктами. Ці проблеми можуть варіюватися від порушення конфіденційності користувача до перенапруги компонентів, таких як процесор, який також може стати жертвою кібератаки. Тому відділи безпеки різних компаній покликані поступово усувати всі виявлені проблеми.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Обсяг продажів нового CMF Phone 1 перевищив 100 000 одиниць за 3 години

Опубліковано: 16 липня 2024
Час читання: 3 хвилини

Німеччина відмовиться від компонентів Huawei і ZTE у своїх мережах 5G

Опубліковано: 15 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Представлений планшет iQOO Pad2 Pro

Опубліковано: 13 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

ШІ-моделі мають улюблені числа — бо «вважають себе людьми»

Опубліковано: 19 червня 2024
Час читання: 6 хвилин

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди