Google Pixel 8a розібрали та показали зсередини

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 26 травня 2024
Час читання: 1 хвилина

Example image

Нещодавно Google представила свій новий смартфон середнього класу - Pixel 8a, і вже з’явилися перші відео з розбіркою цього пристрою. Ці відео дають нам уявлення про внутрішню будову телефону та про те, наскільки легко його можна ремонтувати.

Спрощений Доступ до Компонентів Перші розбірки Pixel 8 показують, що Google спростила процес заміни компонентів. Наприклад, батарею стало легше виймати, а кількість використаних гвинтів для розбирання пристрою зменшилася.

Ремонтопридатність На основі відеоогляду, Google Pixel 8a отримав оцінку ремонтопридатності 7.5 з 10. Це означає, що користувачі зможуть легше замінювати компоненти, такі як екран, батарея, камери та інші важливі елементи.

Процес Розбірки Відео показує, що для доступу до внутрішніх компонентів спочатку потрібно зняти екран. Після цього видаляють металеву пластину, від’єднують кабель батареї та за допомогою ізопропілового спирту акуратно виймають батарею. Також демонструється зняття камер, динаміків, мікрофонів, гнучких кабелів та скляного покриття об’єктива камери.

Загальний Вердикт Google Pixel 8a вражає своїми можливостями та простотою ремонту. Це робить його привабливим вибором для тих, хто шукає смартфон середнього класу з легкістю обслуговування та довгостроковою підтримкою програмного забезпечення.

За додатковою інформацією та детальним оглядом ремонтопридатності ви можете звернутися до відеоогляду розбірки Google Pixel 8a.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

У Nokia вперше зробили дзвінок із просторовим 3D-аудіо

Опубліковано: 12 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Apple показала, як тестує свої iPhone на водостійкість і міцність

Опубліковано: 10 червня 2024
Час читання: 3 хвилини

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди