Google спрощує ремонт смартфонів Pixel

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 16 березня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Незабаром після того, як Apple представила нові можливості самостійного ремонту своїх мобільних пристроїв, Google наслідувала приклад конкурента. Тепер ті, хто передає свій пристрій Pixel у сервіс і турбується про безпеку своїх даних, зможе активувати “Режим відновлення Pixel”.

Режим відновлення Pixel — це корисний інструмент, який дозволяє власникам смартфонів Pixel самостійно виконувати ремонт та обслуговування своїх пристроїв. Цей режим покликаний гарантувати безпеку. Користувачам не варто турбуватися про резервне копіювання або очищення пам’яті безпосередньо перед ремонтом. Ось деякі з його основних функцій:

  1. Безпека даних: Перед ремонтом ви можете активувати режим відновлення, щоб гарантувати безпеку ваших особистих даних. Вам не потрібно робити резервні копії або очищати пам’ять перед передачею пристрою на ремонт.

  2. ДіагностикаGoogle також надає додаток Diagnostic App, який допомагає перевірити пристрій до або після ремонту. Ви можете отримати доступ до діагностичної функції через додаток на своєму телефоні або набравши *#*#7287#*#*#.

  3. Інструкції з ремонту: Сторінка довідки для пристроїв Pixel містить докладні інструкції з розбирання та збирання смартфонів. Це дозволяє вам відремонтувати свій пристрій Pixel самостійно. Наразі ці інструкції доступні тільки для Pixel Fold8 і 8 Pro, але інструкції для інших пристроїв Pixel з’являться “в найближчі місяці”

Google також представляє новий додаток Diagnostic App для перевірки пристрою до або після ремонту. Додаток Diagnostic App для смартфонів Pixel має кілька корисних функцій:

  1. Діагностика пристрою: Ви можете використовувати додаток для перевірки пристрою перед ремонтом або після нього. Він допомагає виявити можливі проблеми з апаратною частиною, батареєю, датчиками та іншими компонентами.

  2. Тестування функцій: Додаток дозволяє вам перевірити різні функції пристрою, такі як камера, динаміки, мікрофони, сенсори тощо. Ви можете впевнитися, що всі функції працюють належним чином.

  3. Інформація про пристрій: Додаток надає інформацію про ваш смартфон, таку як модель, версія операційної системи, стан батареї та інше. Це може бути корисно при вирішенні проблем або під час ремонту.

Зверніть увагу, що ці функції можуть варіюватися залежно від версії Diagnostic App та моделі смартфона Pixel. Якщо ви маєте конкретні запитання щодо додатку, рекомендую звернутися до офіційної документації або підтримки Google.

Доступ до діагностичної функції можна отримати через додаток для телефону. А можна перейти до функції виклику та набрати *#*#7287#*#*#.

Сторінка довідки для пристроїв Pixel була оновлена і тепер містить інформацію про те, де можна отримати запасні деталі. Щоб відремонтувати свій пристрій Pixel самостійно, користувач отримає докладні інструкції, доступні для скачування. Сюди входять повні інструкції про те, як розібрати і зібрати смартфон Pixel. Поки що ці інструкції доступні тільки для Pixel Fold8 і 8 Pro

Інструкції для інших пристроїв Pixel з’являться “в найближчі місяці”


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Samsung випередив Apple у продажах смартфонів та повернув лідерство

Опубліковано: 22 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Винайдено більш дешевий метод 3D-друку об’єктів із різних матеріалів

Опубліковано: 21 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Еволюція смартфонів: від перших моделей до сучасних технологій

Опубліковано: 05 березня 2024
Час читання: 8 хвилин

Правильний спосіб врятувати смартфон після потрапляння води

Опубліковано: 27 лютого 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди