Honor працює над розкладним телефоном, запуск якого планується цього року

Автор: Анастасія Тарасова
Опубліковано: 09 березня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Honor представила кілька нових оголошень на Світовому мобільному конгресі (MWC) 2024 в Барселоні. Компанія представила на міжнародному ринку серію Honor Magic 6 та складні гаджети лінійки Honor Magic V2, а також продемонструвала потенціал штучного інтелекту (ІІ) у пристроях. Китайський виробник смартфонів також оголосив про розробку розкладачки в стилі "розкладачки", яка буде випущена пізніше цього року. Крім того, він планує розширити свій асортимент за рахунок смарт-кілець, які також знаходяться на стадії розробки.

В інтерв'ю CNBC головного виконавчого директора Honor Джорджа Чжао було запитано про можливе розробку телефону-розкладачки після глобального дебюту складаної лінійки Honor Magic V2. У відповідь Чжао заявив: "Цього року ми активно готуємося до запуску телефону-розкладачки - ми знаходимося на фінальній стадії підготовки". Він також підкреслив, що компанія вірить у майбутнє складних пристроїв та планує вкласти у цю сферу. "Я впевнений, що це відкриє нові можливості для нових гравців на ринку, які захочуть зайняти чи розширити свою присутність у сегменті складних пристроїв та протестувати його", - додав він.

Відомості про смартфон Honor з'являються із серпня минулого року. У звітах йдеться про можливу назву телефону - Honor Magic V Flip, проте технічні характеристики не розкриваються. Інсайдер Digital Chat Station стверджує, що смартфон може бути оснащений акумулятором ємністю 4500 мАг, що може зробити його найпотужнішим за ємністю серед телефонів-розкладачок. В даний час цей рекорд утримує Oppo Find N3 Flip з акумулятором ємністю 4300 мАг.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Samsung випередив Apple у продажах смартфонів та повернув лідерство

Опубліковано: 22 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Винайдено більш дешевий метод 3D-друку об’єктів із різних матеріалів

Опубліковано: 21 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Еволюція смартфонів: від перших моделей до сучасних технологій

Опубліковано: 05 березня 2024
Час читання: 8 хвилин

Правильний спосіб врятувати смартфон після потрапляння води

Опубліковано: 27 лютого 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди