Infinity Power представляє нову високоефективну ядерну батарею

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 20 червня 2024
Час читання: 3 хвилини

Example image

Прорив у технології ядерних батарей

Компанія Infinity Power, розташована в окрузі Сан-Дієго, Каліфорнія, розробила високоефективну та довговічну ядерну батарею. Це інноваційне джерело живлення, яке використовує енергію розпаду радіоізотопів, отримало потужну підтримку Міністерства оборони США. Демонструючи загальну ефективність понад 60%, він значно перевершує менш ніж 10% ефективність, характерну для інших радіоізотопних методів перетворення енергії. Цей прорив передвіщає неминучий комерційний випуск радіоізотопних джерел струму нового покоління.

Основою нового підходу Infinity Power є новий метод електрохімічного перетворення енергії , відмінний від традиційних перетворювачів, у яких використовуються напівпровідники з прилеглими радіоізотопними пластинами або шарами. Дже В. Квон, засновник і генеральний директор Infinity Power, підкреслив, що цей метод використовує високоефективний механізм перетворення енергії для отримання надійної енергії. Для забезпечення безпеки та запобігання витоку використовуються складні конструкції контейнерів.

Переваги ядерних батарей

Ядерні батареї, також відомі як атомні або радіоізотопні батареї, використовують розпад радіоактивних ізотопів для виробництва електроенергії. На відміну від звичайних акумуляторів, вони не підлягають перезарядці, але мають унікальні переваги:

  • Наддовгий термін служби: здатні функціонувати протягом десятиліть або навіть століть залежно від використовуваного ізотопу, що робить їх ідеальними для застосувань, таких як кардіостимулятори або зонди глибокого космосу, де заміна батареї є недоцільною.
  • Надійне живлення: забезпечує постійне живлення низького рівня незалежно від зовнішніх умов, не піддається впливу сонячного світла чи температурних коливань, що робить їх придатними для віддалених місць або суворих умов.
  • Компактний розмір: нові конструкції мініатюризуються, що дозволяє використовувати їх у менших пристроях.

Існує два основних типи ядерних батарей:

Радіоізотопні термоелектричні генератори (RTG): перетворюють тепло від радіоактивного розпаду в електрику за допомогою термопар. Зазвичай використовуються в космічних кораблях через їхню надійність і тривалий термін служби.
Бетавольтаїчні елементи: перетворюють енергію бета-частинок безпосередньо в електрику за допомогою напівпровідників. Більш ефективні в перетворенні енергії, ніж RTG, і можуть бути меншими, що робить їх придатними для мініатюрної електроніки.

Універсальні та довговічні джерела живлення

Ядерна батарея Infinity Power пропонує життєздатне рішення для частих перебоїв, спричинених звичайними процесами заправки та підзарядки сучасних систем, таких як медичне обладнання, мобільна електроніка та робототехніка. Інтегровані радіоізотопи генерують достатню кількість електроенергії протягом тривалого часу, усуваючи потребу у зовнішніх джерелах живлення. Цей крихітний пристрій типу «таблетка» може виробляти десятки міліват потужності протягом більше ста років, просто регулюючи ключові параметри конструкції.

Надзвичайна масштабованість технології дозволяє виробляти електроенергію в діапазоні від нановат до кіловат або більше. Його вища ефективність означає, що для виробництва такої ж потужності, як і в інших процесах перетворення, потрібно менше радіоізотопів. Крім того, він пропонує значно ширший вибір радіоізотопних матеріалів порівняно з попередніми методами.

Ринковий потенціал і застосування

Хоча ядерні батареї мають значний потенціал, існують міркування щодо безпеки, вартості та рівня потужності. Вони містять радіоактивні матеріали, що вимагає суворих правил безпеки та належної утилізації. Розробка та виробництво можуть бути дорогими, і ці батареї, як правило, генерують низький рівень потужності, непридатний для застосування з високою потужністю.

Однак масштабована конструкція Infinity Power і масова продуктивність роблять ядерну батарею ідеальною для спеціалізованих застосувань, включаючи імплантовані медичні пристрої, глибоководні енергетичні системи, космічні енергетичні системи, енергетичні системи віддалених районів і електромережі. Ці властивості сприяють швидкому прийняттю акумулятора на ринку.

Завдяки цьому досягненню Infinity Power наближається до свого бачення забезпечення надійних, надійних і безпечних радіоізотопних джерел енергії. Дже В. Квон висловив мету компанії скерувати це відкриття до успішного запуску продукту, відкриваючи нову главу в історії революційних рішень для зберігання ядерної енергії.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Обсяг продажів нового CMF Phone 1 перевищив 100 000 одиниць за 3 години

Опубліковано: 16 липня 2024
Час читання: 3 хвилини

Німеччина відмовиться від компонентів Huawei і ZTE у своїх мережах 5G

Опубліковано: 15 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Представлений планшет iQOO Pad2 Pro

Опубліковано: 13 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

ШІ-моделі мають улюблені числа — бо «вважають себе людьми»

Опубліковано: 19 червня 2024
Час читання: 6 хвилин

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди