iOS 17 отримає оновлений Центр Керування

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: Дата не встановлена
Час читання: 2 хвилини

Example image

Як ви знаєте, вперше ми зустріли Центр Керування в iOS 7. У ньому можна було отримати швидкий доступ до Wi-Fi, яскравості дисплею, керування музикою та деяких вбудованих додатків, таких як ліхтарик чи калькулятор. Це було дійсно зручно і це зрозуміли й інші виробники, та швиденько додали щось подібне до своїх операційних систем.

Через деякий час в iOS 11 ми побачили оновлення Центру Керування задля нових стандартів керування пристроєм, тому що на зміну кнопкам інтерфейсу та кнопці Home прийшли свайпи в iPhone X, тому потрібно дати користувачам щось нове. Таким чином нам дали Центр Керування, який займає всю площу дисплею. Зараз ви можете трохи підлаштувати Центр Керування під себе, додавши до нього потрібні вам вбудовані додатки з переліку, який можна побачити в налаштуваннях.

Від відомого Марка Гурмана до мене дійшли чутки, що Apple спочатку не планувала чогось масштабного в iOS 17, тому що хотіли зупинитися лише на покращенні загальної стабільності системи. Згодом в Купертіно змінили свою стратегію та попросили своїх інженерів додати більше можливостей, на які чекають їх користувачі.

На мою думку ми із вами отримаємо більше свободи в налаштування зручного Центру Керування, та зможемо більш детально підлаштувати його під себе та свої потреби. Також, може зʼявитися можливість додати якісь Швидкі Команди, та додатки, які потрібні саме в цьому меню.

Доволі цікаво останніми роками спостерігати за тим, що Apple прислуховується до побажань своїх користувачів, та впроваджує в своїх оновленнях саме ті рішення, які потрібні нам із вами.

 


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Німеччина відмовиться від компонентів Huawei і ZTE у своїх мережах 5G

Опубліковано: 15 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Представлений планшет iQOO Pad2 Pro

Опубліковано: 13 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

«Планета кіно» запускає онлайн-кінотеатр: як і коли він запрацює

Опубліковано: 12 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

ШІ-моделі мають улюблені числа — бо «вважають себе людьми»

Опубліковано: 19 червня 2024
Час читання: 6 хвилин

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди