Камера Google Pixel виходить на новий рівень!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 14 червня 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

10 червня було оприлюднено серію параметрів Google Pixel 8. Кажуть, що Google інвестувала багато грошей у обчислювальну фотографію, тому нова машина матиме чудову продуктивність зображення.

Після того, як Google використовував Samsung ISOCELL GN1 як основну камеру протягом чотирьох років поспіль, цьогорічну серію Pixel 8 буде оновлено до GN2, що збільшить світловий потік приблизно на 35% порівняно з попереднім поколінням, дозволяючи отримувати яскравіші зображення. Це також зменшить розмитість фото.

Ми помітили, що цей датчик також підтримує відеозйомку 8K / 30 кадрів в секунду, у поєднанні з процесором Tensor G3, вважається, що рівень зображення Pixel 8 буде значно покращений.

Крім того, новий сенсор також додає підтримку Staggered HDR, яка може зменшити затримку між кадрами HDR, тим самим прискорюючи зйомку. Ця технологія може ще більше розширити можливості Google HDR+, надаючи користувачам швидшу та надійнішу зйомку.

Google Pixel 8 Pro оновлює 12-мегапіксельну Sony IMX386 до 64-мегапіксельної Sony IMX787, що є величезним оновленням для надшироких кутів, а сенсор майже вдвічі більший за оригінальний, що має значно покращити якість зображення.

Кажуть, що поточне програмне забезпечення камери Google Pixel 8 все ще знаходиться на досить ранній стадії розробки, в основному зосереджене на адаптації до нового апаратного забезпечення, але також є деякі нові основні функції, які були покращені, такі як адаптивний спалах і «сегментований AWB». », який забезпечує використання штучного інтелекту для сегментації поточної сцени на різні частини, а потім вибірково застосовує різну обробку до певних частин зображення. Крім того, Google також може додати функцію вибору рівня розмиття відео до режиму відео у Pixel 8.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Samsung представила нові моделі смартфонів середнього класу Galaxy M55 і M15

Опубліковано: 18 квітня 2024
Час читання: 3 хвилини

Компанія Crowdfense пропонує винагороду за експлойти “нульового дня”

Опубліковано: 17 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Зв’язок шостого покоління: навіщо він потрібен та коли його чекати

Опубліковано: 16 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Новий тип акумуляторів: ключові плюси й мінуси

Опубліковано: 15 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Еволюція смартфонів: від перших моделей до сучасних технологій

Опубліковано: 05 березня 2024
Час читання: 8 хвилин

Правильний спосіб врятувати смартфон після потрапляння води

Опубліковано: 27 лютого 2024
Час читання: 7 хвилин

Яку модель Samsung Galaxy S24 варто купити?

Опубліковано: 20 лютого 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди