Компанія Crowdfense пропонує винагороду за експлойти “нульового дня”

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 17 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Компанія Crowdfense пропонує винагороду за експлойти “нульового дня”

У світі кібербезпеки, де кожен новий день може принести непередбачувані виклики, компанія Crowdfense виступає як один з ключових гравців на ринку пошуку вразливостей. Вони оголосили про надзвичайно щедру пропозицію: винагорода від 5 до 7 мільйонів доларів за так звані експлойти “нульового дня”.

Експлойти “нульового дня” — це технічні вразливості в програмному забезпеченні, які ще не виявлені та не виправлені розробниками. Ці вразливості можуть бути використані хакерами для отримання несанкціонованого доступу до систем, крадіжки даних або навіть для розповсюдження шкідливого програмного забезпечення.

Crowdfense, зі своєю пропозицією, не лише стимулює дослідників у сфері кібербезпеки до пошуку та виявлення таких вразливостей, але й підкреслює важливість проактивного підходу до захисту цифрового простору. Винагорода, запропонована компанією, є однією з найбільших на ринку, що свідчить про серйозність їхнього підходу до забезпечення кібербезпеки.

Ця ініціатива також відображає зростаючу потребу в індустрії кібербезпеки за залученням зовнішніх дослідників, які можуть допомогти виявити та усунути вразливості до того, як вони будуть використані зловмисниками. Це сприяє створенню більш безпечного кіберпростору для всіх користувачів.

З огляду на величезні потенційні ризики, які несуть вразливості “нульового дня”, ініціатива Crowdfense є важливим кроком у напрямку зміцнення кіберстійкості та захисту цифрової інфраструктури на глобальному рівні. Це також підкреслює значення співпраці між приватним сектором та дослідницькою спільнотою у боротьбі з кіберзагрозами.

Окрім Crowdfense, існують інші компанії, які також пропонують винагороди за виявлення експлойтів “нульового дня” та інших вразливостей:

  • Google: У 2023 році компанія виплатила $10 мільйонів винагород 632 фахівцям з 68 країн за виявлення недоліків безпеки у своїх продуктах і сервісах. Google також збільшила максимальну суму винагороди до $15 тисяч за виявлення критичних вразливостей в Android.

  • Zerodium: Американська компанія Zerodium, яка спеціалізується на покупці та перепродажі інформації про вразливості, оголосила винагороду в розмірі $1 мільйон за взлом мессенджерів WhatsApp і iMessage.

Ці програми винагород за вразливості стимулюють дослідників у сфері кібербезпеки до активного пошуку та повідомлення про вразливості, що сприяє підвищенню рівня безпеки продуктів та сервісів. Вони також відіграють важливу роль у формуванні співпраці між дослідниками та компаніями для забезпечення кіберстійкості


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Магнітні бурі: Несподіваний виклик для сучасного фермерства

Опубліковано: 18 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

ТОП-3 БЮДЖЕТНИХ НОУТБУКІВ У 2024 РОЦІ, ЯКІ ВАС НЕ РОЗЧАРУЮТЬ

Опубліковано: 18 травня 2024
Час читання: 3 хвилини

HP представляє ноутбуки Zhan X Core Edition

Опубліковано: 17 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Moto G Stylus 5G (2024) випускається в Північній Америці з покращеним стилусом

Опубліковано: 16 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди