Компанія Microsoft оновила "Блокнот", вперше за 40 років додавши до нього нові функції

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 08 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Компанія Microsoft впроваджує перевірку орфографії та автозаміну для свого додатка “Блокнот” у Windows 11 - більш ніж через 40 років після того, як текстовий редактор був уперше представлений у Windows у 1983 році. Цей застосунок з’явився у Windows ще у 1983 році, і тепер він отримав оновлення, яке включає функцію перевірки орфографії та автокорекції.

Функція перевірки орфографії у “Блокноті” схожа на те, як Word чи Edge виділяють слова з помилками червоним підкресленням. Якщо клацнути правою кнопкою миші на слово з помилкою в “Блокноті”, підменю орфографії не розкривається автоматично, як це відбувається у Microsoft Word – необхідно натиснути ще раз, щоб побачити список правильних написань. Крім того, в “Блокноті” для Windows 11 можна увімкнути або вимкнути перевірку орфографії в залежності від типу файлу, і автозаміну, яка виправляє друкарські помилки при включеній перевірці орфографії.

Окрім перевірки орфографії та автозаміни, “Блокнот” отримав ще кілька корисних функцій у Windows 11:

  1. Підтримка Unix-подібних рядків: Тепер ви можете використовувати символи нового рядка, які використовуються в Unix-подібних операційних системах (наприклад, \n), для розділення рядків у текстовому файлі.

  2. Покращена підтримка UTF-8“Блокнот” тепер краще працює з файлами, які використовують кодування UTF-8, забезпечуючи більшу сумісність з міжнародними символами та мовами.

  3. Покращена підтримка великих файлів: Зараз “Блокнот” може більше ефективно обробляти великі текстові файли, що полегшує редагування та перегляд.

Це цікаве оновлення, яке дозволить користувачам більш ефективно працювати з текстовими документами.

Це оновлення “Блокнота” має кілька важливих переваг для користувачів: перевірка орфографії та автозаміна: Тепер ви можете легше виявляти та виправляти орфографічні помилки у своїх текстових документах. Функція автозаміни також полегшує виправлення друкарських помилок; підтримка Unix-подібних рядків: Додаток тепер розпізнає символи нового рядка, які використовуються в Unix-подібних операційних системах, що полегшує редагування текстових файлів; покращена підтримка UTF-8: Зараз “Блокнот” краще працює з файлами, які використовують кодування UTF-8, що сприяє більшій сумісності з міжнародними символами та мовами; ефективність при роботі з великими файлами: Застосунок тепер більш ефективно обробляє великі текстові файли, що полегшує редагування та перегляд документів.

Ці оновлення роблять “Блокнот” більш потужним і зручним інструментом для роботи з текстовими документами. 


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Обсяг продажів нового CMF Phone 1 перевищив 100 000 одиниць за 3 години

Опубліковано: 16 липня 2024
Час читання: 3 хвилини

Німеччина відмовиться від компонентів Huawei і ZTE у своїх мережах 5G

Опубліковано: 15 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Представлений планшет iQOO Pad2 Pro

Опубліковано: 13 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

ШІ-моделі мають улюблені числа — бо «вважають себе людьми»

Опубліковано: 19 червня 2024
Час читання: 6 хвилин

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди