Корисні функції, які може виконувати ваш смартфон, а ви про це не знали

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 26 березня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Ваш смартфон — це справжній універсальний інструмент, який може виконувати набагато більше завдань, ніж ви можливо уявляєте. Деякі з його найкращих функцій можуть бути неочевидними, тому давайте розглянемо чотири корисні можливості:

  1. Сканування документів: Якщо вам коли-небудь доводилося підписувати фізичний документ і надсилати його в цифровому вигляді, ви знаєте, скільки клопоту потребує весь процес – роздрукувати, відсканувати та надіслати документ електронною поштою. Але хороша новина полягає в тому, що вам більше не потрібно звертатися до свого незграбного сканера. На пристроях iPhone і Android ви можете використовувати смартфон для сканування документів та їх експорту. На iPhone відкрийте програму Notes, клацніть значок камери і натисніть кнопку «Сканувати документи». На Android цей процес ще простіший: відкрийте програму камери, наведіть її на документ і торкніться «Сканувати документ» для телефонів Pixel або жовтого значка «T» для пристроїв Samsung.

  2. Використання смартфона як ключа для автомобіля: Залежно від моделі, марки та року випуску вашого автомобіля, ви можете використовувати смартфон як ключ. Наприклад, у Ford є програма FordPass, яка дозволяє власникам автомобілів Ford розблоковувати та замикати автомобілі, дистанційно заводити автомобіль і навіть планувати дистанційний запуск із програми.

  3. Вимірювання речей: Якщо у вас немає рулетки, не хвилюйтеся. Ви можете вимірювати все, що вам потрібно, на своєму телефоні за допомогою камери смартфона та технології AR. Просто опустіть точку на початку об’єкта, який ви вимірюєте, і прикріпіть іншу точку в кінці, щоб отримати точне вимірюванняiPhone постачається з попередньо завантаженою програмою Apple Measure, а для користувачів Android є інструмент Measure Up, який дозволяє робити те ж саме в браузері телефону.

  4. Моніторинг пульсу: Хоча на ринку є велика кількість смарт-годинників і фітнес-трекерів, смартфони теж здатні контролювати пульс. Програми для моніторингу серцевого ритму використовують вашу задню камеру та спалах, щоб визначити, скільки крові прокачується через вашу шкіру, і отримати частоту серцевих скорочень за допомогою практики під назвою фотоплетизмографія. Щоб отримати результати за лічені секунди, все, що вам потрібно зробити, це покласти палець на камеру та спалах.

    Ці мобільні програми для моніторингу серцевого ритму не постачаються з телефоном у стандартній комплектації, але їх можна завантажити в магазині додатків вашого смартфона. Регулярне відстеження частоти серцевих скорочень має багато переваг, у тому числі можливість бути більш налаштованим на своє тіло.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Німеччина відмовиться від компонентів Huawei і ZTE у своїх мережах 5G

Опубліковано: 15 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Представлений планшет iQOO Pad2 Pro

Опубліковано: 13 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

«Планета кіно» запускає онлайн-кінотеатр: як і коли він запрацює

Опубліковано: 12 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

ШІ-моделі мають улюблені числа — бо «вважають себе людьми»

Опубліковано: 19 червня 2024
Час читання: 6 хвилин

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди