Microsoft Build 2024: усі найцікавіші анонси презентації

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 23 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Після того, як Google провела свою велику та наповнену ШІ презентацію черга дійшла до Microsoft.

Компанія провела свій захід Microsoft Build і загалом навряд когось здивувала своїм акцентом на генеративному ШІ, який має вийти на перший план на програмному забезпеченні та девайсах компанії.

В рамках презентації нам представили ноутбуки, які отримали назву Copilot+ PC це власне девайси самої Microsoft та компаній з якими ведеться співпраця (Lenovo та ін.). Також нам представили нові функції на основі ШІ як ось Recall, яка допоможе вам знаходити на своєму ПК усе, що ви колись робили у минулому на своєму пристрої. Окрім цього власники Xbox теж можуть очікувати на інтеграцію своїх ігрових консолей з Copilot, який може полегшити проходження ігор. Ось деякі з них:

  1. Copilot+ PC: Це нове бачення Microsoft щодо власного флагманського апаратного забезпечення для операційної системи Windows. Ці ноутбуки оснащені спеціальними нейронними процесорами (NPU), які дозволяють використовувати нові функції штучного інтелекту. Вони будуть поставлятися мінімум з 16 ГБ оперативної пам’яті та обіцяють бути значно потужнішими та ефективнішими за попередні девайси. Вартість Copilot+ PC починається від $999.

  2. Surface Pro та Surface Laptop: Нові ноутбуки Surface отримали оновлені дизайни та покращену продуктивність. Surface Laptop може працювати до 22 годин від одного заряду, а Surface Pro на 90% швидший за попередню версію. Обидва пристрої мають підтримку Wi-Fi 7 та інші цікаві функції.

  3. Recall: Ця нова функція у Windows 11 дозволяє “пам’ятати”, що ви робили на своєму ПК кілька тижнів тому або навіть місяців. Ви зможете знайти свої чати у месенджерах та інші дії, які ви робили у минулому.

  4. Microsoft Edge і переклад відео: Браузер Microsoft Edge отримав функцію перекладу відео в реальному часі за допомогою штучного інтелекту. Вона працює на різних мовах та дублює відео з популярних сайтів, таких як YouTube, LinkedIn та інші.

  5. Пользовательские эмодзи для Microsoft Teams: В Microsoft Teams з’являться нові емодзі, які можна буде додавати, схоже на Slack. Адміністратори зможуть обмежувати доступ до цих емодзі за межами домена організації.

Ці новинки обіцяють цікаві можливості для користувачів та розвиток штучного інтелекту в продуктах Microsoft. 


Поділитися новиною

Більше останніх новин

У Nokia вперше зробили дзвінок із просторовим 3D-аудіо

Опубліковано: 12 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Apple показала, як тестує свої iPhone на водостійкість і міцність

Опубліковано: 10 червня 2024
Час читання: 3 хвилини

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди