Наступний Sony Xperia Pro матиме кільце камери, що обертається!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 22 грудня 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

Відповідно до інформації, отриманої від декілька днів тому, майбутня модель Sony Xperia Pro матиме обертове кільце камери, яке керуватиме такими функціями, як масштабування, діафрагма та фокус, подібно до об’єктива на DSLR/бездзеркальній камері.

З того, що ми змогли зібрати з оригінального допису китайською мовою, розташування камери буде подібним до Sony Xperia Pro-I, за винятком обертового кільця, що оточує лінзи.

Судячи з цього, це буде одне кільце, яке керуватиме однією з трьох функцій одночасно. Pro-I вже має змінну апертуру на головній камері, і, судячи з усього, він запозичить об’єктив із змінним масштабуванням у серії Xperia 1.

Люди, які поділилися витоком, висловили сумнів, що Sony зможе створити систему, яка зможе плавно регулювати діафрагму – на Pro-I ви можете перемикатися між f/2.0 і f/4.0, але нічого між ними. Знову ж таки, маючи кільцевий контроль, це було б можливо. Старіші чутки стверджували, що новий Pro зможе змінювати діафрагму від f/1.2 до f/4.0, тому декілька кроків звучать як можливість.

Протягом тривалого часу Sony зберігала апаратну двоступеневу клавішу спуску затвора на своїх телефонах, пережиток часів, коли фізичне керування було більш поширеним. Але навіть у ті часи не було нічого настільки складного, як це.

Ось ще щось: кільце може бути не лише для власних камер Xperia Pro. Телефони Sony (навіть не тільки Pro) можуть працювати як зовнішні дисплеї для бездзеркальних камер компанії. Це може працювати як додатковий елемент керування підключеною камерою.

Випуск Sony Xperia Pro-II може бути запланований на наступний рік, через три роки після появи на ринку Pro-I. Ми маємо почати бачити більш детальні витоки, коли день запуску наближатиметься. Відповідно до попереднього витоку, Pro-II оновить усі три модулі камери. Xperia 1 VI і 5 VI можуть бути представлені на виставці MWC наступного року, і нова модель Pro може приєднатися до них або вона може бути зарезервована для спеціального запуску.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Рендери дизайну Samsung Galaxy F15 5G просочилися напередодні запуску в Індії

Опубліковано: 22 лютого 2024
Час читання: 2 хвилини

Наступний iPhone SE вийде у 2025 році з OLED-екраном, від iPhone 14!

Опубліковано: 19 лютого 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Яку модель Samsung Galaxy S24 варто купити?

Опубліковано: 20 лютого 2024
Час читання: 6 хвилин

Який телефон Google Pixel варто купити?

Опубліковано: 12 лютого 2024
Час читання: 9 хвилин

Найкращі додатки для вашого складного смартфону

Опубліковано: 29 січня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди