Наступний Sony Xperia Pro матиме кільце камери, що обертається!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 22 грудня 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

Відповідно до інформації, отриманої від декілька днів тому, майбутня модель Sony Xperia Pro матиме обертове кільце камери, яке керуватиме такими функціями, як масштабування, діафрагма та фокус, подібно до об’єктива на DSLR/бездзеркальній камері.

З того, що ми змогли зібрати з оригінального допису китайською мовою, розташування камери буде подібним до Sony Xperia Pro-I, за винятком обертового кільця, що оточує лінзи.

Судячи з цього, це буде одне кільце, яке керуватиме однією з трьох функцій одночасно. Pro-I вже має змінну апертуру на головній камері, і, судячи з усього, він запозичить об’єктив із змінним масштабуванням у серії Xperia 1.

Люди, які поділилися витоком, висловили сумнів, що Sony зможе створити систему, яка зможе плавно регулювати діафрагму – на Pro-I ви можете перемикатися між f/2.0 і f/4.0, але нічого між ними. Знову ж таки, маючи кільцевий контроль, це було б можливо. Старіші чутки стверджували, що новий Pro зможе змінювати діафрагму від f/1.2 до f/4.0, тому декілька кроків звучать як можливість.

Протягом тривалого часу Sony зберігала апаратну двоступеневу клавішу спуску затвора на своїх телефонах, пережиток часів, коли фізичне керування було більш поширеним. Але навіть у ті часи не було нічого настільки складного, як це.

Ось ще щось: кільце може бути не лише для власних камер Xperia Pro. Телефони Sony (навіть не тільки Pro) можуть працювати як зовнішні дисплеї для бездзеркальних камер компанії. Це може працювати як додатковий елемент керування підключеною камерою.

Випуск Sony Xperia Pro-II може бути запланований на наступний рік, через три роки після появи на ринку Pro-I. Ми маємо почати бачити більш детальні витоки, коли день запуску наближатиметься. Відповідно до попереднього витоку, Pro-II оновить усі три модулі камери. Xperia 1 VI і 5 VI можуть бути представлені на виставці MWC наступного року, і нова модель Pro може приєднатися до них або вона може бути зарезервована для спеціального запуску.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Обсяг продажів нового CMF Phone 1 перевищив 100 000 одиниць за 3 години

Опубліковано: 16 липня 2024
Час читання: 3 хвилини

Німеччина відмовиться від компонентів Huawei і ZTE у своїх мережах 5G

Опубліковано: 15 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Представлений планшет iQOO Pad2 Pro

Опубліковано: 13 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

ШІ-моделі мають улюблені числа — бо «вважають себе людьми»

Опубліковано: 19 червня 2024
Час читання: 6 хвилин

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди