Названо смартфони, на яких працює супутниковий інтернет Starlink

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 25 березня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

SpaceX оголосив про запуск у 2024 році на мобільних пристроях своєї майбутньої послуги Starlink Direct to Cell, яка надаватиме зв'язок для смартфонів через супутник. Нова функція працюватиме з існуючими телефонами високошвидкісного мобільного інтернету «скрізь, де видно небо», пише видання The Verge.

Зазначається, що у 2024 році нова послуга буде обмежена текстовими повідомленнями, але вже у 2025 році з'являться функції передачі голосу і даних, а також можливість передавати файли.

«Direct to Cell працює з існуючими телефонами LTE скрізь, де можна побачити небо. Жодних змін в апаратному забезпеченні, прошивці або спеціальних додатках не потрібно», – йдеться у повідомленні.

Супутники Starlink із функцією Direct to Cell забезпечать повний доступ до текстових повідомлень, дзвінків і перегляду вебсторінок. В компанії розповіли, що вони оснащені вдосконаленим модемом eNodeB, який діє як вежа мобільного зв’язку в космосі, дозволяючи мережеву інтеграцію, подібну до стандартного роумінг-партнера.

У статті розглядається список смартфонів, на яких працює супутниковий зв’язок Starlink. Ця інноваційна технологія обіцяє розширити мережу зв’язку, усуваючи так звані «мертві» зони, де наразі відсутній сигнал. Давайте розглянемо деталі:

  1. iPhone: Випробування показали, що супутниковий інтернет Starlink працює на iPhone без жодних модифікацій або додаткового обладнання. Середня швидкість передачі даних склала 17 Мбіт/с, що дозволяє швидко завантажувати фото та FullHD-відео, а також проводити аудіо- та відеодзвінки.
  1. Смартфони Samsung Galaxy: Також були випробувані смартфони Samsung Galaxy, і результати були успішні. Ці пристрої можуть підключатись до супутникового зв’язку Starlink.
  1. Google Pixel: Інтернет Starlink також працює на смартфонах Google Pixel, що дозволяє користувачам отримувати надійний зв’язок навіть у віддалених районах.

SpaceX планує надати відкритий доступ до супутникового зв’язку смартфонів протягом року. Першими отримати цю можливість зможуть громадяни США, підключені до оператора T-Mobile. Спочатку клієнтам буде доступна лише супутникова передача SMS, а вже у 2025 році з’явиться підтримка дзвінків та інтернету.

Ця ініціатива SpaceX відкриває нові можливості для зв’язку в будь-яких умовах, навіть коли видно небо. Запуск близько 800 супутників Starlink Direct to Cell на орбіту Землі дозволить смартфонам підключатись до мережі без тарілок


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Samsung представила нові моделі смартфонів середнього класу Galaxy M55 і M15

Опубліковано: 18 квітня 2024
Час читання: 3 хвилини

Компанія Crowdfense пропонує винагороду за експлойти “нульового дня”

Опубліковано: 17 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Зв’язок шостого покоління: навіщо він потрібен та коли його чекати

Опубліковано: 16 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Новий тип акумуляторів: ключові плюси й мінуси

Опубліковано: 15 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Еволюція смартфонів: від перших моделей до сучасних технологій

Опубліковано: 05 березня 2024
Час читання: 8 хвилин

Правильний спосіб врятувати смартфон після потрапляння води

Опубліковано: 27 лютого 2024
Час читання: 7 хвилин

Яку модель Samsung Galaxy S24 варто купити?

Опубліковано: 20 лютого 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди