Не працює датчик відбитків пальців на смартфоні: дев'ять способів вирішити проблему

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 02 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Датчики відбитків пальців стали важливими компонентами смартфонів на платформі Android, забезпечуючи біометричний захист та зручний спосіб розблокування пристрою. Однак, що робити, якщо датчик відбитків пальців раптово перестає працювати?

Виправлення, які ми будемо обговорювати в цій категорії, дуже прості. Зазвичай це проблеми, які можна не помітити через паніку. Це допоможе заощадити ваш час, якщо ви спершу пройдете їх, перш ніж спробувати виправлення програмного забезпечення, оскільки проблема може бути лише зовнішньою. Давайте розглянемо дев’ять способів вирішення цієї проблеми:

  1. Переконайтеся, що ваші пальці чисті: Для безпеки вашого телефону Android датчики відбитків пальців повинні бути достатньо чутливими, щоб їх можна було використовувати для аутентифікації. Вони аналізують дрібні деталі ваших відбитків пальців, щоб переконатися, що ніхто, крім вас, не має доступу до вашого телефону. Якщо у вас пітливі руки, зверніть увагу на це. Перед скануванням відбитків пальців переконайтеся, що ваші руки чисті та сухі.

  2. Очистіть датчик відбитків пальців: Якщо ваш сканер відбитків пальців не працює через забруднені пальці, він також може не працювати, якщо сам сканер забруднений. Використовуйте ватний тампон або серветку з мікрофібри, щоб обережно очистити датчик. Використовуйте ізопропіловий спирт або воду для допомоги в процесі очищення.

  3. Перевірте наявність пошкоджень сканера: Якщо датчик відбитків пальців не працює, перевірте, чи немає пошкоджень на самому сканері. Іноді фізичні пошкодження можуть впливати на його продуктивність. Переконайтеся, що сканер не має подряпин, тріщин або інших дефектів.

  4. Перезавантажте смартфон: Простий перезапуск пристрою може вирішити деякі проблеми, включаючи непрацюючий датчик відбитків пальців. Спробуйте перезавантажити свій смартфон та перевірити, чи працює датчик після цього.

  5. Оновіть програмне забезпечення: Переконайтеся, що ваш смартфон має останню версію операційної системи Android. Іноді оновлення вирішують проблем.

Якщо ж жоден із цих способів не допомагає, рекомендую звернутися до служби підтримки програми або розробників для подальшої діагностики та вирішення проблеми. Бажаю успіху!


Поділитися новиною

Більше останніх новин

HP представляє ноутбуки Zhan X Core Edition

Опубліковано: 17 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Moto G Stylus 5G (2024) випускається в Північній Америці з покращеним стилусом

Опубліковано: 16 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Nokia 3210: Легенда Повертається з Оновленнями

Опубліковано: 15 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди