Німеччина заборонила продажі пристроїв Lenovo та Motorola через порушення патенту

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 25 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

У Німеччині було введено заборону на продаж пристроїв компаній Motorola та Lenovo. Окружний суд Німеччини прийняв рішення про повну заборону продажу смартфонів Motorola та деяких пристроїв Lenovo після того, як компанію Lenovo було визнано винною в порушенні патентів, розроблених американською технологічною компанією InterDigital.

Згідно з рішенням суду, компанії Motorola тепер заборонено продавати всі свої телефони, які мають модуль WWAN (Wireless Wide Area Network), що забезпечує мобільний доступ до Інтернету через стільникові мережі. Це означає, що фактично всі телефони Moto, включно з останньою лінійкою Edge 50, не можна буде придбати в Німеччині.

Рішення суду щодо заборони продажу смартфонів та ноутбуків Lenovo та Motorola у Німеччині може мати деякі наслідки для ринку мобільних пристроїв в цій країні. Ось деякі можливі впливи:

  1. Обмеження вибору: Заборона продажу смартфонів Moto та Lenovo може обмежити вибір споживачів. Люди, які розглядали ці бренди, тепер мають менше альтернатив.

  2. Зміна попиту: Заборона може призвести до зміни попиту на інші бренди. Споживачі можуть звернутися до інших виробників, таких як Samsung, Apple або Huawei.

  3. Вплив на продажі: Відсутність смартфонів Moto та Lenovo на ринку може вплинути на продажі цих компаній в Німеччині. Це може вплинути на їхні фінансові показники та стратегії.

  4. Конкуренція: Інші виробники смартфонів можуть використовувати цю можливість для збільшення своєї частки ринку. Це може призвести до збільшення конкуренції та інновацій.

  5. Патентні суперечки: Рішення суду базується на порушенні патентів, і це може вплинути на співпрацю між компаніями та іншими гравцями на ринку.

У будь-якому випадку, це цікавий розвиток подій, і ми спостерігатимемо, як він вплине на мобільний ринок в Німеччині в майбутньому. 

На сайтах компаній вже видалено інформацію про смартфони, роздрібні продавці все ще можуть залишати запаси гаджетів, що підпадають під обмеження, і наразі продаються лише деякі аксесуари. Також повідомляється, що Lenovo має намір оскаржити рішення суду.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

У Nokia вперше зробили дзвінок із просторовим 3D-аудіо

Опубліковано: 12 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Apple показала, як тестує свої iPhone на водостійкість і міцність

Опубліковано: 10 червня 2024
Час читання: 3 хвилини

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди