Nothing Phone (2a) Special Edition вийшла на світовий ринок

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 02 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

У кінці травня на світових ринках з’явився Nothing Phone (2a) Special Edition. Остання пропозиція має багатобарвний дизайн задньої панелі. Проте, основні елементи дизайну та технічні характеристики пристрою залишилися незмінними. Читайте далі, щоб дізнатися все нижче.

Nothing Phone (2a) Special Edition продовжує вирізнятися фірмовою прозорою задньою панеллю. Вона має три світлодіодні індикатори Glyph навколо круглого острівця, а також гумовий кабель. Останні два мають темно-сірий відтінок, тоді як решта задньої панелі виконана у білому кольорі.

Головною зміною в Phone (2a) Special Edition є те, що компанія Nothing додала червоні, сині та жовті підсвічування по всьому екрану. Компанія заявляє, що таким чином вона підкреслює основні кольори та їхнє місце у фірмовому стилі Nothing. Червоний колір присутній у правому навушнику всіх аудіопродуктів Nothing, жовтий – у новому навушнику Ear (a), а синій – у варіанті Phone (2a) Blue. Червоний і жовтий акценти невеликі, але синій колір більш виражений у виступаючому модулі у формі пігулки, який містить два горизонтально розміщені датчики камери.

Ось деякі ключові деталі про цей пристрій:

  • Дизайн: Ця спеціальна версія має унікальний дизайн, який поєднує червоний, жовтий та синій кольори.
  • Характеристики: Вона має такі ж специфікації, як стандартна версія Phone (2a), включаючи 6.7-дюймовий AMOLED дисплей з частотою оновлення 120Hz, чіпсет MediaTek Dimensity 7200 Pro, подвійну 50МП задню камеру (основну та ширококутну), 32МП фронтальну камеру та батарею на 5000mAh з підтримкою 45W провідної зарядки.
  • Пам’ят: пропонується лише у варіанті з 12 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ постійної пам’яті.
  • Ціна та доступність: Ця спеціальна версія доступна для покупки за ціною €379, залежно від регіону. Вона доступна у обмеженій кількості через офіційний вебсайт Nothing. 

Це дійсно захоплюючий час для любителів технологій, оскільки Nothing продовжує вражати своїми інноваційними дизайнами та функціональністю. Nothing Phone (2a) Special Edition доступний для покупки в Україні за ціною від 14 280 до 17 656 грнза ціною від 14 280 до 17 656 грн


Поділитися новиною

Більше останніх новин

У Nokia вперше зробили дзвінок із просторовим 3D-аудіо

Опубліковано: 12 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Apple показала, як тестує свої iPhone на водостійкість і міцність

Опубліковано: 10 червня 2024
Час читання: 3 хвилини

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди