Нове досягнення українських інженерів: Платформа з супер-стабілізацією!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 11 червня 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

На Міжнародній промисловій виставці в Києві команда конструкторів з компанії Vortex представила нову прототипну платформу, яка здатна утримувати рівновагу при будь-яких умовах. Головний інженер та технічний директор Vortex, Денис Лохман, поділився характеристиками цього захоплюючого винаходу.

Ця платформа, створена українськими геніями, може знайти застосування в різних сферах, але її головним призначенням є розмінування територій. Завдяки програмному забезпеченню та унікальному обладнанню, розробленим винахідниками, платформа здатна сканувати місцевість та відображати на карті рівень загрози, використовуючи градієнт кольорів, який відповідає рівню небезпеки, виявленому за допомогою ультразвукового зондування.

Кольорова кодифікація спрощує роботу саперам, дозволяючи їм ефективно та швидко здійснювати розмінування територій, економлячи при цьому час та зусилля. Зелений колір вказує на низький рівень небезпеки, тоді як червоний сигналізує про високий ризик. Такий підхід дозволяє саперам оперативно приймати рішення та забезпечує безпеку при виконанні їхніх завдань.

Дивовижний факт полягає в тому, що команда з компанії Vortex змогла розробити цю прототипну платформу всього за два тижні до її презентації на виставці. Платформа може рухатись зі швидкістю від 40 до 80 км/год, залежно від налаштувань двигунів, що є вражаючим результатом для безпечного транспортування в складних умовах.

Особливістю платформи є наявність пневмопідвіски, яка автоматично стабілізує та вирівнює поверхню навіть при русі по нерівному ґрунту, крутих підйомах або спусках. Це забезпечує максимальну стабільність та зручність в роботі, необхідну для ефективного розмінування територій.

Платформа здатна працювати протягом 6,5 годин без підзарядки та перевозити вантажі вагою до 300 кг. Для повного заряду платформі потрібно лише 6,5 годин, але вона може заряджатись до 85% всього за 4 години від стандартної 220-вольтової розетки.

Зазначена платформа, представлена на виставці, є лише першим кроком до реалізації проекту. Команда Vortex використовуватиме дану пілотну модель для виявлення можливих недоліків та вдосконалення дизайну, з метою подальшого випуску дрона у масовому виробництві.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Xiaomi 14 Ultra надійшов у продаж

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Samsung представила нові моделі смартфонів середнього класу Galaxy M55 і M15

Опубліковано: 18 квітня 2024
Час читання: 3 хвилини

Компанія Crowdfense пропонує винагороду за експлойти “нульового дня”

Опубліковано: 17 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Еволюція смартфонів: від перших моделей до сучасних технологій

Опубліковано: 05 березня 2024
Час читання: 8 хвилин

Правильний спосіб врятувати смартфон після потрапляння води

Опубліковано: 27 лютого 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди