Нові моделі iPad, iPad mini і iPad Air з’являться протягом наступних кількох місяців

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 11 жовтня 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

Зараз Apple працює над низкою нових планшетів, усі вони стануть офіційними протягом наступних кількох місяців. Насправді всіх їх планується запустити з версією iPadOS 17, що означає, що вони будуть випущені до наступного вересня, коли Apple розішле iPadOS 18 на підтримувані пристрої.

Це взагалі не дуже чіткий графік, але більш чіткими є моделі, яких ми повинні очікувати. По-перше, новий iPad mini з таким же дизайном, як і попередній, але з новими внутрішніми елементами.

По-друге, не один, а два нових iPad Air, один з яких може бути або більшого розміру, або більш дорогим, ніж «ванільний» iPad Air. Очікується, що дизайн тут також буде схожий на поточний iPad Air.

На черзі iPad початкового рівня. Наближається 11-е покоління з тим же дизайном, що й поточна модель, але з оновленим чіпсетом. А також, новий iPad Pro з чіпом M3 теж на шляху, знову у двох розмірах, як зазвичай.

Також буде нова Magic Keyboard, про яку вперше заговорили минулого місяця, а тепер «підтверджено» цим витоком (як би це слово мало сенс, враховуючи, що це не надійшло безпосередньо від Apple, хоча хто знає).

Мабуть, ця клавіатура зробить ваш iPad більш схожим на ноутбук, а його структура буде зроблена з алюмінію, а не з пластику, як у поточної Magic Keyboard. Трекпад також стане більшим, і він матиме деякі нові датчики, включаючи акселерометр. Цей продукт, мабуть, як не дивно, має бути представлено разом із новими планшетами iPad Pro.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

ТОП-6 смарт-годинників за версією експертів

Опубліковано: 27 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Google Pixel 8a розібрали та показали зсередини

Опубліковано: 26 травня 2024
Час читання: 1 хвилина

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди