Нового Apple Studio Display на 27 дюймів не буде!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 11 квітня 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

Вчора аналітик Росс Янг заявив, що Apple відмовилася від планів щодо нового 27-дюймового зовнішнього дисплея з технологією mini-LED, однак аналітик Apple Мінг-Чі Куо не погоджується з тим, що проект було повністю скасовано. Ходили чутки, що мова йде про Apple Studio Display другого покоління, або модель вищого класу, яка буде проміжною між ним та Pro Display XDR. Натомість Мінг-Чі Куо сказав, що він вважає, що продукт має з’явитися. Також він каже, що масове виробництво має розпочатися наприкінці 2024 або на початку 2025 року.

Куо сказав, що дисплей міститиме всі функції, «які можна було б очікувати від монітора високого класу», ймовірно, щодо підтримки 120 Гц ProMotion. Він також використовуватиме нову скляну задню панель, що є відмінністю від того, що зазвичай спостерігається в поточній лінійці продуктів Apple з екранами.

Куо каже, що нова об’ємна плата дозволить зробити панель тоншою, а загальні рамки дисплея – меншими, що забезпечить більш витончений загальний вигляд.

Studio Display був запущений у 2022 році разом із Mac Studio. Якщо припустити, що оцінка Куо на 2025 рік точна, це означатиме, що дисплей не оновлюватимуть приблизно три роки. Однак це не дуже довго, якщо дивитися на те, як довго планували вихід зовнішнього дисплея Apple.

Pro Display XDR більше чекає на оновлення, оскільки він був запущений у 2019 році. Деякий час ходили чутки, які вказували, що новий Pro Display XDR з’явиться разом із запуском нового Mac Pro. Навіть були докази того, що дисплей Apple із роздільною здатністю 7K розробляється. Це може бути майбутній наступник Pro Display XDR.

Звичайно, всі ці чутки можуть ніколи не справдитись, але ми з вами будемо сподіватись, що все ж таки нас потішать новим дисплеєм через 2 роки.

 


Поділитися новиною

Більше останніх новин

ТОП-6 смарт-годинників за версією експертів

Опубліковано: 27 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Google Pixel 8a розібрали та показали зсередини

Опубліковано: 26 травня 2024
Час читання: 1 хвилина

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди