Nubia Pad 3D II вражає своїм вдосконаленим безокулярним 3D-дисплеєм та потужним процесором Snapdragon 8 Gen 2

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 05 березня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

На виставці MWC 2024 компанія ZTE представила Nubia Pad 3D II, який об’єднує технології 5G та штучного інтелекту, щоб забезпечити перегляд 3D без окулярів. Цей новий планшет пропонує багато вдосконалень у порівнянні зі своїм попередником, Nubia Pad 3D. Ось деякі вражаючі характеристики Nubia Pad 3D II:

 • 3D-дисплей: Планшет має 12,1-дюймовий 2.5K-дисплей з роздільною здатністю 2560 x 1600 і частотою оновлення 144 Гц для плавного відтворення зображення.
 • Штучний інтелект: Він використовує складну обробку штучного інтелекту та вдосконалену технологію 3D-дисплеїв, а також унікальні рідкокристалічні лінзи, щоб створювати яскраві та реалістичні зображення.
 • Відстеження руху очей: Функція відстеження руху очей на основі штучного інтелекту та широкий кут огляду 86° роблять 3D-зображення плавним і доступним без необхідності використання спеціальних окулярів.
 • Neovision 3D Anytime: Планшет оснащений технологією Neovision 3D Anytime, яка використовує алгоритми ШІ для перетворення 2D-контенту в 3D в режимі реального часу. Це дозволяє користувачам з легкістю переглядати різноманітний контент, включаючи фотографії, відео, ігри та потокові медіа, у форматі 3D.
 • Процесор: Pad 3D II оснащений чіпсетом Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, в парі з оперативною пам’яттю LPDDR5X та накопичувачем UFS 4.0.
 • Звукові ефекти: Планшет також має чотири динаміки, які пропонують ультра-іммерсивні 3D-звукові ефекти DTS:X.

Nubia Pad 3D II є потужним пристроєм, який включає в себе ряд передових можливостей для перегляду 3D-контенту без необхідності використання окулярів. Наразі бренд не розкрив жодних подробиць щодо ціни чи доступності цього планшета

Штучний інтелект на цьому планшеті використовується для різних цілей, що поліпшують користувацький досвід та функціональні можливості:

 1. Оптимізація відображення: Штучний інтелект може аналізувати контент, який відтворюється на безокулярному 3D-дисплеї, і оптимізувати його для кращого візуального враження. Він може вирівнювати глибину, покращувати контраст та забезпечувати більш реалістичний ефект.

 2. Розпізнавання жестів та рухів: Штучний інтелект може відслідковувати рухи рук користувача перед дисплеєм. Це дозволяє взаємодіяти з планшетом без потреби в фізичному контакті з екраном.

 3. Покращення продуктивності: Штучний інтелект може оптимізувати роботу процесора та розподіляти завдання між ядрами для кращої продуктивності. Він також може прогнозувати потребу в ресурсах та вчасно виконувати завдання.

 4. Автоматичне налаштування параметрів: Штучний інтелект може адаптувати параметри дисплея, звуку та інших функцій відповідно до оточуючого середовища та вимог користувача.

 5. Покращення роботи камери: Штучний інтелект може оптимізувати фотографії та відео, зменшуючи шум, покращуючи різкість та кольоровий баланс.

Загалом, штучний інтелект на Nubia Pad 3D II робить планшет більш інтелектуальним та зручним для користувача.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Samsung випередив Apple у продажах смартфонів та повернув лідерство

Опубліковано: 22 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Винайдено більш дешевий метод 3D-друку об’єктів із різних матеріалів

Опубліковано: 21 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Еволюція смартфонів: від перших моделей до сучасних технологій

Опубліковано: 05 березня 2024
Час читання: 8 хвилин

Правильний спосіб врятувати смартфон після потрапляння води

Опубліковано: 27 лютого 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди