Огляд безплатних українських платформ для навчання онлайн

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 09 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

За останні кілька років традиційна освіта докорінно змінилася. Спочатку коронавірус, а потім повномасштабне вторгнення призвели до того, що фізична присутність в аудиторії більше не є єдиним варіантом навчання. Сьогодні ми маємо доступ до якісної освіти будь-коли та будь-де. Дозвольте мені розповісти вам про деякі безплатні українські платформи для онлайн-навчання:

  1. EduHub.in.ua: Освітній хаб міста Києва пропонує курси з різних напрямків, таких як HR, маркетинг, комунікації, проєктний менеджмент, англійська мова та багато інших. Формат навчання включає відеолекції та SCORM-курси, а після освоєння матеріалу ви отримуєте сертифікат.

  2. Дія.Освіта: Національна освітня платформа, створена Міністерством цифрової трансформації України. Ви зможете вивчати різні напрямки, такі як краудфандинг, антикорупційна робота, кібербезпека та інші. Основний формат - освітні серіали та інші ресурси.

  3. Відкритий Університет Майдану (ВУМ online): Ця платформа пропонує дистанційну громадянську освіту. Ви зможете налаштувати будь-який формат навчання, включаючи перегляд уроків у записі та проведення живих уроків, домашні завдання та тести.

  4. Prometheus: Найбільша платформа онлайн-курсів в Україні, яка пропонує безкоштовні та платні курси з різних напрямків, включаючи IT, бізнес, англійську мову, підготовку до ЗНО та інші.

  5. Edera: Платформа, яка пропонує курси з програмування, економіки, бізнесу, психології, соціології та багато інших.

  6. Всеукраїнська школа онлайн: Безплатна платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5–11 класів, яка пропонує відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів.

Вибір курсів на українських онлайн платформах може варіюватися залежно від ваших інтересів та потреб. Однак, за останніми даними, Prometheus вважається однією з найбільших платформ з широким вибором курсів. На Prometheus ви знайдете курси з програмування, англійської мови, маркетингу, побудови онлайн-бізнесу, агрономії, дизайну, економіки, управління персоналом, письменності, управління громадами, антикризових комунікацій, а також спеціалізовані курси для медиків, вчителів і новачків на державних посадах.

Також, EdEra пропонує багато курсів для вчителів і матеріалів для учнів, які готуються до ЗНО, а також курси з медицини, захисту прав, історії України, англійської мови, підприємництва, програмування, української мови та літератури, біології, математики.

Якщо вас цікавлять короткі відеолекції про українську культуру та історію, WiseCow може бути чудовим варіантом. Вибір курсів залежить від того, що ви хочете вивчати та які навички розвивати. Я раджу вам відвідати сайти цих платформ та ознайомитися з їхніми пропозиціями, щоб знайти те, що найкраще відповідає вашим інтересам.

Ці платформи допоможуть вам розвиватися та отримувати нові знання безкоштовно!  


Поділитися новиною

Більше останніх новин

HP представляє ноутбуки Zhan X Core Edition

Опубліковано: 17 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Moto G Stylus 5G (2024) випускається в Північній Америці з покращеним стилусом

Опубліковано: 16 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Nokia 3210: Легенда Повертається з Оновленнями

Опубліковано: 15 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди