Окуляри Xreal Air 2 і Air 2 Pro тепер на світовому ринку - кращі дисплеї та менша вага!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 25 жовтня 2023
Час читання: 3 хвилини

Example image

Xreal (раніше Nreal) представляє друге покоління окулярів Xreal Air 2 ширшій аудиторії з запуском у Європі та США (вони вже доступні в Китаї та Японії). Нові окуляри тонші, легші та зручніші, але мають кращі дисплеї, і цього разу також є модель Pro.

Xreal Air 2 на 10% тонший і на 10% легший за оригінальний Air. Комфорт додатково підвищують нові еластичні дужки та вдосконалені носові накладки AirFit, тож ви можете носити окуляри довше.

Xreal запитав своїх клієнтів, і 50-60% з них відповіли, що носять окуляри AR від 1 до 3 годин на день. Більшість (68%) використовують їх для продуктивних завдань принаймні протягом години, але розваги також є дуже поширеним випадком використання (57% переглядають фільми та телепередачі принаймні годину, 47% використовують окуляри для ігор).

Окуляри другого покоління оснащені новими мікро-OLED-дисплеями від Sony. Вони підтримують режим 120 Гц (оригінальний Air отримав режим 120 Гц як оновлення програмного забезпечення) і яскравіші на 500 ніт (з 400 ніт). Точність передачі кольорів також покращено, а дисплеї відкалібровано на заводі для досягнення гами 2,2. Окуляри зберігають роздільну здатність 1080p на око та щільність пікселів 49 пікселів на градус (PPD) із кутом огляду 46°.

Новинка цього покоління – Xreal Air 2 Pro з електрохромним затемненням. Це вирішує реальну проблему для окулярів AR – іноді ви хочете затемнити окуляри, але вам потрібно носити насадку для шторки. Модель Pro може змінювати прозорість окулярів одним дотиком пальця.

Є три режими. Прозорий режим пропускає все світло, щоб ви могли чітко бачити, коли рухаєтеся, це режим для використання AR. Режим продуктивності блокує 35% світла, дозволяючи вам зосередитися на віртуальному дисплеї, не зважаючи на оточення. Нарешті, режим занурення блокує 100% світла, що ідеально підходить для перегляду фільмів або ігор. До речі, віртуальний дисплей можна налаштовувати за розміром і він може досягати 330 дюймів.

Удосконалена аудіосистема також виграє у розважальних програмах. При бажанні можна використовувати навушники, але самі окуляри мають вбудовані динаміки – вони відкриті, але спрямовані на вуха, щоб не заважати оточуючим. А якщо ви використовуєте їх для роботи, є еквалайзерні мікрофони для формування променя, тож ви можете використовувати їх для голосових дзвінків (або чату в грі).

Xreal Air 2 і Air 2 Pro доступні в двох кольорах – Graphite Gray і Carmine Red. Але якщо ви дійсно хочете привернути увагу, зверніть увагу на набір Kaleido. Це колекція клейких оболонок, які допоможуть вам налаштувати зовнішній вигляд Air 2. Зараз доступно шість кольорів: Navy Blue, Verdigris, Royal Blue, Dale Dogwood, Jonquil і Dartmouth Green.

Xreal Air 2 і Air 2 Pro доступні для попереднього замовлення з сьогоднішнього дня. Нові моделі з’являться в Німеччині, Франції та Італії на початку листопада, а в Великобританії та США – у середині-кінці листопада (як згадувалося раніше, вони вже доступні в Японії та Китаї). Xreal Air 2 коштуватиме 450 доларів США/460 євро, а Xreal Air 2 Pro – 515 євро.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

ТОП-6 смарт-годинників за версією експертів

Опубліковано: 27 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Google Pixel 8a розібрали та показали зсередини

Опубліковано: 26 травня 2024
Час читання: 1 хвилина

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди