Omate Ice Ring - відстеження здоров’я та елегантний дизайн!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 22 листопада 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

Компанія Omate анонсувала нове розумне кільце під назвою Ice Ring. Він виготовлений із титанового сплаву та має тонкий і мінімальний дизайн. Розумне кільце оснащено функціями моніторингу здоров’я, включаючи відстеження сну, пульсу та рівня кисню в крові.

Omate Ice Ring також поставляється з моніторингом стресу, артеріального тиску та відстеженням активності, підтримуючи різні спортивні режими. Ви можете записувати маршрут своїх спортивних заходів на свіжому повітрі за допомогою Google Maps і GPS на своєму смартфоні.

Omate Ice Ring відстежує чотири стадії сну - пробудження, глибокий сон, легкий сон і швидкий сон. Алгоритм надає оцінку сну від 0 до 100, залежно від якості вашого сну, а додаток-супутник пропонує детальний аналіз.

Дані про частоту серцевих скорочень, рівень кисню в крові та інші види активності також можна отримати через ту саму програму на вашому iPhone та смартфоні Android.

Omate Ice Ring працює на чіпі Goodix GR5515GGBD і має 1 Мб пам’яті. Він має товщину 2,5 мм, вагу 2,9 г і клас IP68.

Ice Ring оснащений Bluetooth 5.1 і акумулятором ємністю 20 мАг, який повинен працювати 10 днів у режимі очікування та 4-6 днів у «нормальному режимі». Коли батарея розрядиться, ви можете використовувати додану в комплекті магнітну зарядну станцію, щоб зарядити кільце. Оголошується, що акумулятор Ice Ring заряджається від розрядженого до 100% за 30 хвилин.

Каблучка Omate Ice Ring доступна в шести розмірах і трьох кольорах - золотому, срібному та космічному чорному. Вона коштує 199 євро (220 доларів США) і доступна у Європі через Ice-Watch і Louis Pion.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Рендери дизайну Samsung Galaxy F15 5G просочилися напередодні запуску в Індії

Опубліковано: 22 лютого 2024
Час читання: 2 хвилини

Наступний iPhone SE вийде у 2025 році з OLED-екраном, від iPhone 14!

Опубліковано: 19 лютого 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Яку модель Samsung Galaxy S24 варто купити?

Опубліковано: 20 лютого 2024
Час читання: 6 хвилин

Який телефон Google Pixel варто купити?

Опубліковано: 12 лютого 2024
Час читання: 9 хвилин

Найкращі додатки для вашого складного смартфону

Опубліковано: 29 січня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди