OnePlus Open – перші фото девайсу!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 04 жовтня 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

Якщо чутки виправдалися, OnePlus випустить свій перший складаний смартфон Open в якийсь момент цього місяця. Компанія офіційно розпочинає тизерну кампанію щодо нового пристрою після небажаного старту кілька днів тому, коли індійську актрису помітили під відкритим небом на Open.

Отже, сьогодні ми побачили відео, у якому бос OnePlus розповідає про дизайн шарніра пристрою, на який OnePlus (або, імовірніше, материнська компанія Oppo) очевидно має 35 патентів.

Не дивно, що OnePlus Open закриватиметься без будь-якого шарнірного зазору, як було продемонстровано в тесті, під час якого аркуш паперу був «затиснутий» усередині, а потім телефон підняли за цей аркуш паперу, не зісковзуючи. Цей момент також дає нам змогу поглянути на апаратне забезпечення, хоча на гігантському виступі камери лежить величезний шматок, схожий на картон, тому ми не можемо цього побачити.

Петля Open має на 31 компонент менше, ніж Oppo Find N2, що допомагає зменшити його розмір (він на 37% менший) і вагу. Лау каже, що його компанія «приносить найкращий телефон у гонку», незважаючи на те, що вона не взяла участь у згаданій гонці за складними телефонами серед перших. Він обіцяє швидкий і плавний досвід, до якого ми звикли на інших пристроях OnePlus. О, і повзунок сповіщень є.

Піт Лау каже, що пристрій було спільно розроблено командами OnePlus і Oppo, кожна з яких привнесла свій унікальний досвід. Він також зазначає, що буде кілька стратегій «виходу на ринок», що змушує нас думати, що це завуальоване підтвердження того факту, що той самий пристрій буде продаватися як OnePlus Open на міжнародному ринку та як Oppo Find N3 у Китаї, про що ходять чутки вже декілька місяців.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Обсяг продажів нового CMF Phone 1 перевищив 100 000 одиниць за 3 години

Опубліковано: 16 липня 2024
Час читання: 3 хвилини

Німеччина відмовиться від компонентів Huawei і ZTE у своїх мережах 5G

Опубліковано: 15 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Представлений планшет iQOO Pad2 Pro

Опубліковано: 13 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

ШІ-моделі мають улюблені числа — бо «вважають себе людьми»

Опубліковано: 19 червня 2024
Час читання: 6 хвилин

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди