Оновлений додаток Expert Raw для Samsung Galaxy S23 містить автоматичні ND-фільтри

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 10 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Samsung випустила оновлення для додатку Expert Raw для серії Galaxy S23, яке додає нові можливості для фотографів. Тепер на телефонах Galaxy S23Galaxy S23+ та Galaxy S23 Ultra з’явилася автоматична опція ND-фільтра. До цього моменту функція ND-фільтра пропонувала лише ручний режим.

Оновлення також принесло підтримку астрономічних фотографій на ці телефони, а також Galaxy S22 , Galaxy S22+ , Galaxy S22 Ultra , Galaxy S21 Ultra , Galaxy Z Fold4 і Galaxy Z Fold3.

Що таке ND-фільтр і навіщо він використовується? ND означає нейтральний щільність фільтр, і професійні фотографи використовують його, щоб зменшити кількість світла, яке потрапляє на матрицю камери. Це дозволяє налаштовувати експозицію та швидкість затвора, щоб уникнути переекспозиції, сповільнити рух хмар або води, зменшити глибину різкості та зберегти більше кольору та деталей у яскравих частинах сцени. Ця функція часто використовується в пейзажній та природній фотографії.

Програма Expert Raw ексклюзивно доступна в Galaxy Store. Деякі користувачі можуть отримати оновлення пізніше, тому не забудьте перевірити оновлення на вкладці «Меню» програми «Магазин» на вашому смартфоні Samsung.

Тепер ви також можете створювати такі зображення зі своїм телефоном Galaxy S23. Після оновлення додатку Expert Raw ви зможете вибирати між автоматичним та ручним режимом ND-фільтра, залежно від вашого рівня знань та навичок. Ця функція часто використовується в пейзажній та натурній фотографії. Можливо, ви бачили кілька фотографій із шовковистим гладким потоком води у водоспадах чи водних потоках або фотографії стоячої води в морі. Такі зображення фіксуються за допомогою фільтра ND і деяких налаштувань налаштувань камери.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

HP представляє ноутбуки Zhan X Core Edition

Опубліковано: 17 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Moto G Stylus 5G (2024) випускається в Північній Америці з покращеним стилусом

Опубліковано: 16 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Nokia 3210: Легенда Повертається з Оновленнями

Опубліковано: 15 травня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди