Основні помилки під час заряджання зарядній станції: як уникнути неприємностей

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 04 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Під час масових відключень електроенергії портативні зарядні станції стали невід’ємною частиною повсякденного життя українців. Вони дозволяють підтримувати роботу різних електронних пристроїв у разі перебоїв у електропостачанні.

Зарядна станція нагадує потужний павербанк. За її допомогою можна заряджати одразу кілька пристроїв – телефон, планшет, ноутбук. Незамінними вони стали восени-взимку, коли українці через обстріли країни-агресора залишилися без світла. Як правильно заряджати зарядну станцію – читайте далі.

Зазначимо, що перевага зарядної станції ще й у тому, що вона не тільки подарує додаткові години життя вашим приладам під час вимкнення світла, а й у можливості взяти її з собою до лісу, на риболовлю чи на пікнік. Вона портативна і легка у використанні, і до того ж деякі моделі здатні заряджатися не тільки від розетки, а й від авто і сонячних панелей.

Попри безліч переваг, використання цих пристроїв вимагає дотримання певних заходів безпеки. Неправильне заряджання може призвести до серйозних наслідків, включаючи пошкодження обладнання та загрозу для здоров’я користувачів. Тому ми розповідаємо, як краще не запитувати такі необхідні в нинішніх реаліях пристрої.

Ось кілька основних помилок, яких слід уникати під час заряджання зарядної станції:

  1. Перегрівання: Не залишайте зарядну станцію під прямими сонячними променями або біля джерел високої температури. Це може призвести до перегріву акумулятора і його пошкодження.

  2. Використання неякісних подовжувачів: Заряджайте станцію безпосередньо від розетки, оскільки неякісні подовжувачі можуть перегоріти і спричинити проблеми.

  3. Заряджання до максимуму: Постійне заряджання акумулятора до 100% може знизити його продуктивність. Краще заряджати до 80-90%.

  4. Використання невідповідних зарядних пристроїв: Використовуйте тільки зарядні пристрої, що йдуть у комплекті з вашою станцією. Інші зарядні пристрої можуть мати різну потужність і вольтаж, що може пошкодити акумулятор.

  5. Залишення підключеною на ніч: Якщо у вашій станції немає функції джерела безперебійного живлення, не залишайте її підключеною до мережі на ніч.

Дотримуючись цих порад, ви зможете продовжити термін служби вашої зарядної станції.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Обсяг продажів нового CMF Phone 1 перевищив 100 000 одиниць за 3 години

Опубліковано: 16 липня 2024
Час читання: 3 хвилини

Німеччина відмовиться від компонентів Huawei і ZTE у своїх мережах 5G

Опубліковано: 15 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Представлений планшет iQOO Pad2 Pro

Опубліковано: 13 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

ШІ-моделі мають улюблені числа — бо «вважають себе людьми»

Опубліковано: 19 червня 2024
Час читання: 6 хвилин

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди