Передзамовлення на Apple Vision Pro відкрито!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 26 січня 2024
Час читання: 3 хвилини

Example image

19 січня компанія Apple почала приймати попередні замовлення на свій перший «просторовий комп’ютер», гарнітуру Vision Pro. Він стане доступним, як повідомлялося раніше, 2 лютого.

На сторінці попереднього замовлення ви отримаєте більше деталей про гарнітуру, але почнемо з ціни. Це 3499 доларів з 256 ГБ пам’яті, 3699 доларів з 512 ГБ або 3899 доларів з 1 ТБ. Ви можете отримати всі версії з однорічним фінансуванням через Apple Card щомісячними платежами.

AppleCare+ для Vision Pro коштує 499 доларів США та надає вам необмежений ремонт для захисту від випадкового пошкодження, «Послугу експрес-заміни» та цілодобовий пріоритетний доступ до експертів Apple. Перш ніж оформити попереднє замовлення, вам потрібно отримати вимірювання світлової печатки та пов’язки на голові, а для цього вам потрібен iPhone або iPad із Face ID. Потім ви можете додати два типи оптичних вставок Zeiss залежно від вашого зору – це 99 доларів США для вставок для читання і 149 доларів США для вставок виписаних за рецептом.

Щоб допомогти людям ознайомитися з цим абсолютно новим продуктом у своєму портфоліо, Apple підготувала майже 10-хвилинне відео, яке є «екскурсією» по Vision Pro:

Тепер у коробці ви отримуєте саму гарнітуру, ремінець з подвійною петлею, кришку, акумулятор, подушечку з легким ущільненням, тканину для полірування, зарядний кабель USB-C і - ви не повірите - справжній зарядний пристрій. Тож тепер ми збентежені: якби будь-який iPhone починався з 3499 доларів, чи дозволила б Apple поставити до нього зарядний пристрій? Або компанія раптом перестала б піклуватися про навколишнє середовище, «марнотратно» роблячи це? Ймовірно, ми ніколи не дізнаємося, якщо інфляція справді не вийде з-під контролю.

Давайте зануримося в характеристики. Гарнітура оснащена чіпом M2 із 8-ядерним процесором із 4 ядрами продуктивності та 4 ядрами енергоефективними, 10-ядерним графічним процесором, 16-ядерним нейронним механізмом і 16 ГБ уніфікованої пам’яті. Спеціальний чіп R1 забезпечує затримку фотон-фотон 12 мс із пропускною здатністю пам’яті 256 ГБ/с.

Якщо говорити про фотони, то дисплеї підтримують частоту оновлення 90 Гц, 96 Гц і 100 Гц із частотою відтворення відео 24 і 30 кадрів в секунду. Мікро-OLED-панелі покривають 92% колірного простору DCI-P3 з кроком пікселів 7,5 мікрон і загальною кількістю 23 мільйони пікселів. Ви можете використовувати AirPlay для перегляду у Vision Pro на будь-якому пристрої з підтримкою AirPlay.

Vision Pro має дві основні камери високої роздільної здатності, шість камер стеження за світом, чотири камери стеження за очима, сканер LiDAR, чотири інерційні вимірювальні блоки, датчик мерехтіння та датчик зовнішнього освітлення. Крім того, ви отримуєте біометричні дані на основі райдужної оболонки ока, шість мікрофонів, просторове аудіо, а також є Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.3.

Термін служби батареї вказано як 2 години «загального використання» та 2,5 години перегляду відео. Ви також можете використовувати гарнітуру, коли вона заряджається. Vision Pro важить від 600 до 650 г (варіація пов’язана з різними доступними конфігураціями легкого ущільнення та оголов’я). Окрема батарея важить 353 г.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Ілон Маск замінює людей роботами

Опубліковано: 18 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Ferrari відмовилась від навігації в автомобілях

Опубліковано: 17 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Спрощуємо роботу з браузером: запам’ятайте комбінації цих клавіш

Опубліковано: 15 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Останні огляди