Представлено навушники з кріпленням-затискачем Baseus AirGo 1 Ring

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 30 березня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Baseus AirGo 1 Ring пропонують ефект звуку 360 градусів, досягнутий завдяки 12-мм динамічним драйверам та технології просторового звуку. Ця технологія спрямована на створення більш реалістичного та занурювального звукового досвіду для відкритих навушників. Baseus стверджує, що AirGo 1 Ring використовують спрямовану передачу звуку та точний кут нахилу на 20 градусів, щоб мінімізувати витік звуку та зберегти якість аудіо високої чіткості.

Baseus AirGo 1 Ring - це нові Bluetooth навушники, які нещодавно були представлені в Китаї. Вони пропонують 360° звук, швидку зарядку, 25 годин роботи від батареї, стильний дизайн, низьку затримку, а також розумні функції через додаток. Навушники мають відкритий дизайн і забезпечують до 6 годин прослуховування музики на одному заряді, а зарядний футляр збільшує загальний час роботи до 25 годин.

Вони оснащені Bluetooth 5.3 для стабільного з’єднання та низького енергоспоживання, а також підтримують технологію Baseus Smart Dual Connect, яка дозволяє підключатися одночасно до двох пристроїв. Для геймерів навушники пропонують ультра-низьку затримку в 0.06 секунди, що забезпечує синхронізацію аудіо та візуального контенту під час гри.

Додаток Baseus дозволяє налаштовувати кнопки, регулювати положення навушників та вибирати з 12 EQ звукових ефектів. Сенсорні керування на навушниках дозволяють керувати музикою, відповідати на дзвінки, перемикати звукові режими та навіть активувати голосового помічника.

Baseus AirGo 1 Ring доступні у двох кольорах: Starlight White та Star Yao Black. Вони важать 42.8 грами (без упаковки) і пропонують дальність зв’язку приблизно 10 метрів. Вони використовують інтерфейс зарядки Type-C для футляра, який заряджається приблизно за 1.5 години. Вартість навушників складає 138 юанів (приблизно $20).


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Samsung випередив Apple у продажах смартфонів та повернув лідерство

Опубліковано: 22 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Винайдено більш дешевий метод 3D-друку об’єктів із різних матеріалів

Опубліковано: 21 квітня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Топ-14 мобільних додатків для здоров'я, спорту та харчування

Опубліковано: 12 березня 2024
Час читання: 7 хвилин

Еволюція смартфонів: від перших моделей до сучасних технологій

Опубліковано: 05 березня 2024
Час читання: 8 хвилин

Правильний спосіб врятувати смартфон після потрапляння води

Опубліковано: 27 лютого 2024
Час читання: 7 хвилин

Останні огляди