Представлено навушники з кріпленням-затискачем Baseus AirGo 1 Ring

Автор: Галина Костенко
Опубліковано: 30 березня 2024
Час читання: 2 хвилини

Example image

Baseus AirGo 1 Ring пропонують ефект звуку 360 градусів, досягнутий завдяки 12-мм динамічним драйверам та технології просторового звуку. Ця технологія спрямована на створення більш реалістичного та занурювального звукового досвіду для відкритих навушників. Baseus стверджує, що AirGo 1 Ring використовують спрямовану передачу звуку та точний кут нахилу на 20 градусів, щоб мінімізувати витік звуку та зберегти якість аудіо високої чіткості.

Baseus AirGo 1 Ring - це нові Bluetooth навушники, які нещодавно були представлені в Китаї. Вони пропонують 360° звук, швидку зарядку, 25 годин роботи від батареї, стильний дизайн, низьку затримку, а також розумні функції через додаток. Навушники мають відкритий дизайн і забезпечують до 6 годин прослуховування музики на одному заряді, а зарядний футляр збільшує загальний час роботи до 25 годин.

Вони оснащені Bluetooth 5.3 для стабільного з’єднання та низького енергоспоживання, а також підтримують технологію Baseus Smart Dual Connect, яка дозволяє підключатися одночасно до двох пристроїв. Для геймерів навушники пропонують ультра-низьку затримку в 0.06 секунди, що забезпечує синхронізацію аудіо та візуального контенту під час гри.

Додаток Baseus дозволяє налаштовувати кнопки, регулювати положення навушників та вибирати з 12 EQ звукових ефектів. Сенсорні керування на навушниках дозволяють керувати музикою, відповідати на дзвінки, перемикати звукові режими та навіть активувати голосового помічника.

Baseus AirGo 1 Ring доступні у двох кольорах: Starlight White та Star Yao Black. Вони важать 42.8 грами (без упаковки) і пропонують дальність зв’язку приблизно 10 метрів. Вони використовують інтерфейс зарядки Type-C для футляра, який заряджається приблизно за 1.5 години. Вартість навушників складає 138 юанів (приблизно $20).


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Німеччина відмовиться від компонентів Huawei і ZTE у своїх мережах 5G

Опубліковано: 15 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Представлений планшет iQOO Pad2 Pro

Опубліковано: 13 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

«Планета кіно» запускає онлайн-кінотеатр: як і коли він запрацює

Опубліковано: 12 липня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

ШІ-моделі мають улюблені числа — бо «вважають себе людьми»

Опубліковано: 19 червня 2024
Час читання: 6 хвилин

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

Останні огляди