Redmi Buds 5 Pro: швидка зарядка, 10 годин роботи і нові алгоритми шумозаглушення!

Автор: Сергій Логвиненко
Опубліковано: 27 листопада 2023
Час читання: 2 хвилини

Example image

Сьогодні ми знайшли інформацію, що Xiaomi Redmi продовжує підігрівати анонс своєї нової гарнітури Redmi Buds 5 Pro. Цього разу це час роботи батареї та продуктивність заряджання цієї гарнітури.

Згідно з повідомленнями, Redmi Buds 5 Pro принесе «стрибкоподібне оновлення» з точки зору швидкої зарядки та часу автономної роботи. Завдяки 5 хвилинам швидкої зарядки ви можете слухати музику 2 години безперервно. Кажуть, що після повної зарядки він здатний відтворювати 3 романи протягом 38 годин без перерви.

Що стосується конкретного часу автономної роботи, Redmi Buds 5 Pro має час автономної роботи 10 годин для одного навушника та 38 годин для всього пристрою.

Представники Redmi також оголосили про інші функції цієї гарнітури за останні два дні: з точки зору шумозаглушення, гарнітура має максимальну глибину шумозаглушення 52 дБ, підтримує адаптивне налаштування штучного інтелекту, а діапазон частот шумозаглушення становить 4 кГц.

Крім того, ця гарнітура також має коаксіальний керамічний подвійний блок, що складається з 10-мм п’єзоелектричного керамічного твітера та 11-мм динамічного сабвуфера з титановим покриттям. Ця коаксіальна подвійна акустична структура може відтворювати делікатні високі та низькі частоти.

Згідно з попередніми звітами, навушники Redmi Buds 5 Pro були офіційно анонсовані деякий час тому та будуть випущені 29 листопада. Вони будуть оснащені «двомоторною акустикою, системою зменшення шуму в глибокому просторі» та «новою акустичною структурою з новим алгоритмом». Стверджується, що він повністю покращує якість звуку та можливості зменшення шуму.


Поділитися новиною

Більше останніх новин

Ілон Маск замінює людей роботами

Опубліковано: 18 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Ferrari відмовилась від навігації в автомобілях

Опубліковано: 17 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Спрощуємо роботу з браузером: запам’ятайте комбінації цих клавіш

Опубліковано: 15 червня 2024
Час читання: 2 хвилини

Останні статті

Основні моменти Apple WWDC 2024

Опубліковано: 16 червня 2024
Час читання: 7 хвилин

10 найкращих програм для хмарних сховищ у 2024 році

Опубліковано: 01 травня 2024
Час читання: 19 хвилин

Як захистити свій смартфон

Опубліковано: 26 квітня 2024
Час читання: 6 хвилин

11 речей, на які варто звернути увагу, купуючи вживаний iPhone

Опубліковано: 19 квітня 2024
Час читання: 10 хвилин

Останні огляди